loading

Macao 250 g

Značka: Allnature | Kód: z56169 | Doplnok stravy
Allnature Macao 250 g
Zľava 8%
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Výpredajová cena. Platí do vypredania zásob!
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Macao je prášok spojený z dvoch superpotavin - macy a kakaa. Maca má ľahko sladkastú chuť a je známa pod prezývkou "peruánska viagra" alebo tiež "peruánsky ženšen". Maca je bohatým zdrojom unikátnych fytonutrientov, vitamínov, minerálov a veľmi kvalitných rastlinných bielkovín. Bielkoviny v mácie obsahujú 20 aminokyselín, z ktorých je 7 esenciálnych. Maca významným spôsobom podporuje mužskú aj ženskú sexualitu a plodnosť, tiež má preukázateľne priaznivý vplyv na fyzické i duševné zdravie, vytrvalosť a celkovú vitalitu. Kakao patrí medzi známe antioxidanty, vďaka čomu spomaľuje starnutie buniek.

Prášok je vhodný aj pre diabetikov alebo pre tých, ktorí práve chudnú, pretože je sladený erytritolom, ktorý neobsahuje žiadne kalórie a nemá vplyv ani na hladinu cukru v krvi.

Zloženie:

Maca peruánska, kakaový prášok, sladidlo erytritol.

Dávkovanie:

Užívajte 3 - 6 kávových lyžičiek denne. Zmiešajte 3 kávové lyžičky Macaa s 300 ml horúcej (nie vriacej) vody alebo mlieka. Podľa potreby doslaďte agávovým sirupom alebo kokosovým cukrom. Dôkladne premiešajte a ihneď vypite. Možno zmiešať aj so studenou vodou - v tom prípade rozmiešajte v šejkri.

TIP! Prášok sa môže tiež prisypať do jogurtu, smoothie, kaše alebo cereálií.

Balenie:

250 g

Upozornenie:

Môže obsahovať stopy lepku, arašidov a orechov.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie produkty na energiu, vytrvalosť a vitalitu .

Informacie o značke Allnature

Allnature s. r. o je spoločnosť zaoberajúca sa dovozom a následnou distribúciou profesionálnej vlasovej a pleťovej kozmetiky a doplnkov stravy. V jej portfóliu nájdete veľmi kvalitné produkty, z ktorých väčšina je na prírodnej báze.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE