loading

Magnesium Citrate 134mg 90 tobolek

Značka: NOW | Kód: z58640 | Doplnok stravy
NOW Magnesium Citrate 134mg 90 tobolek
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Magnézium Citrate 134mg je horčík v dobre vstrebateľnej forme citrátu. Podporuje normálnu činnosť nervovej sústavy, normálny energetický metabolizmus.

Horčík je minerál prispievajúce k správnej funkcii psychiky, normálnemu energetickému metabolizmu a tiež k zníženiu vyčerpania a únavy. Ďalej podporuje normálnu činnosť svalov a prispieva k udržaniu zdravých zubov a kostí.
Magnézium citrát je v tomto prípravku zvolený ako vhodnejšie forma horčíka než bežne dostupná forma oxidu.

Zloženie v jednej dávke:

Horčík (z magnézium citrátu, glycinátu a malátu) 400mg.

Prídavné látky:

Olej z ryžových otrúb, softgelové kapsule (hovädzie želatína, glycerol, voda), včelí vosk, slnečnicový lecitín.

Dávkovanie:

Užívajte 3 softgelové kapsule denne s jedlom.

Balenie:

90 kapsúl

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Len pre dospelých, uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Po otvorení uschovajte v chlade a suchu. Ak ste tehotná alebo dojčíte, užívate pravidelne lieky alebo máte iné zdravotné problémy - o vhodnosti tohto doplnku stravy sa najskôr poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom. Môže dochádzať k prirodzenej zmene farby produktu.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie prípravky pre zmiernenie únavy.

Informacie o značke NOW

KONTAKT: Ivana Bednářová Častvajová, Amp KOMUNIKÁCIA, Jana Beneša 402, Jaroměř - Josefov 551 02.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE