loading

Magnetický náramok multifunkčné BNS - nerezová oceľ 316L (21,5 cm)

Značka: Euro Trade Plus | Kód: z59934
Euro Trade Plus Magnetický náramok multifunkčné BNS - nerezová oceľ 316L (21,5 cm)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Multifunkčný náramok ocenia všetci ktorí pociťujem fyzickú bolesť, sú vystavení stresu, uprednostňujú alternatívne inovačné technológie, ľudia ktorí si želajú zlepšiť svoju fyzickú kondíciu a kvalitu života.

Materiál: Nezezová oceľ 316L
Veľkosť 21 cm (možno upraviť odobratím jednotlivých článkov)
Šírka 1,2 cm

Multifunkčný magnetický náramok obsahuje:

Magnety - podporujú krvný obeh a okysličovanie krvi, tým uľahčujú prienik väčšieho množstva výživných látok do buniek a odvádzanie odpadových látok z tela, majú protizápalové účinky. Posilňujú imunitu tela, napomáhajú urýchľovať hojace procesy, odbúravať opuchy, mierniť bolestivé stavy. Navodzujú fyzickú i psychickú pohodu. 3000 Gaussov

Infračervené žiarenie - povzbudzuje aktivitu vodných elementov tela, v dôsledku čoho je telo prehrievané, organické nečistoty a ťažké kovy sa rýchlejšie vyplavujú. Má antibakteriálne účinky, posilňuje metabolizmus. Mierni bolesti svalov a nervov, stimuluje vegetatívny nervový systém, posilňuje dýchací aj kardiovaskulárny systém.

Záporné ióny - podporujú krvný obeh, zlepšujú látkovú výmenu, aktivujú krvné bunky, podporujú somatickú bunkovú aktivitu, posilňujú imunitu ľudského organizmu. Znižujú náchylnosť k nachladnutiu a chrípkovým ochorením, majú význam v boji s alergiami, migrénami, tiež v prípade astmatických záchvatov. Pomáhajú telu odstraňovať únavu a regenerovať.

Germánium - posilňuje imunitu organizmu, obohacuje ho kyslíkom, chráni pred voľnými radikálmi, odstraňuje z neho jedovaté látky a má silné analgetické a antireumatické účinky. Normalizuje krvný tlak i hladinu cholesterolu, zabraňuje kôrnateniu ciev, do istej miery reguluje endokrinný systém a má význam aj v prevencii osteoporózy, regenerácie buniek zvýšením ich okysličenie.

Ako používať:

Magnetické náramky majú pomerne veľkú pôsobnosť vďaka tomu, že v oblasti zápästia, kde sa nosí, je rad biologicky aktívnych bodov prepojených s vnútornými orgánmi. V prípade magnetických náramkov nie je pevne stanovené, na ktorom zápästia sa majú nosiť. Je veľakrát doporučované trochu si zaexperimentovať a až na základe osobnej skúsenosti sa rozhodnúť, na ktorú ruku si náramok umiestnite, kde vám viac prospeje. Všeobecne potom ale platí, že je vhodné nosiť náramok na ruke tej strany tela, kde pociťujete nejaké ťažkosti, bolesti. Vždy pamätajte, že nosíte ak akékoľvek magnetické šperky, mali by ste si strážiť pitný režim, aby bol ich efekt 100 percentná.

Upozornenie:

Náramok nie je vhodný pre tehotné ženy a osoby so zavedeným kardiostimulátorom.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie prístroje a pomôcky .

Produkt je tiež v sekciach

Prístroje a pomôcky - Ostatné pomôcky

Informacie o značke Euro Trade Plus

KONTAKT: Euro Trade Plus , spol. s ro, Dielenská 223/39, 312 00 Plzeň.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE