loading

Lifefood Mango sušené plátky BIO 100g

Kód produktu: z7152

Lifefood Mango sušené plátky BIO 100g

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

LifefoodMango sušené plátky BIO 100g102.67600000out_of_stock

Popis:

Mango sušené plátky BIO

Mango je veľmi obľúbené tropické ovocie, s neodolateľnou chuťou a vôňou. Je plodom mangovníka, stromu ktorá dorastá až do 25m a pochádza z východnej Indie. Dnes rastie v celom tropickom páse a má veľkú radu odrôd, a tomu zodpovedajúci rad farieb od svetlo žltej cez červenú až po zelenej odrody. Dužina je vždy žltá, má veľkú placatou kôstku a chuťou môže pripomínať broskyňa

Z nutričného hľadiska je mango zaujímavé vysokým obsahom draslíka, vitamínu E a C a betakaroténu (antioxidanty), a niektorými vitamíny B skupiny. Takisto obsahuje niektoré stopové prvky a je tak doslova prírodným multivitamínom.

Sušené mango v našej ponuke pochádza z ekologického poľnohospodárstva a zberá sa na spracovanie v štádiu dostatočnú zrelosť pre dosiahnutie dokonalej lahodnej chuti. Bežne sa mango suší okolo 60 - 80 ° C, však mango od Lifefood je sušené pri nižších teplotách do 45 ° C. Vďaka tomu sú zachované všetky enzýmy, vitamíny a minerály nedotknuté.

Sušené mango je skvelou sladkou desiatou a príjemne sa žuje. Možno ho použiť aj pri príprave rozličných vita sladkůstek a müsli mixov.

Obsah: 100g
Krajina pôvodu: Sri Lanka

Značka:

Lifefood

Prezerali ste tieto produkty

  • Lifefood Mango sušené plátky BIO 100g
Dopravné už od 1,90 €,
nad 50,00 € ZADARMO
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni