loading

Mapez spray 100 ml

Značka: Olimpex Trading | Kód: z52207
Olimpex Trading Mapez spray 100 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Mapez spray je prírodný produkt pre deti vytvárajúce bariéru proti muchám a komárom s obsahom mäty, levandule, pelargónie, citronely a litsea.

Zloženie:

Pelargonie vonná (Pelargonium odoratissimum, olej)
 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • Normálna činnosť tráviacej sústavy a čriev
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • Relaxácia - spánok

Prídavné látky:

hydrogenovaný etylhexyl olivám, dicaprylyl éter, oktyldodecylmyristát, hydrogenovaný olivový olej unsaponifialbles, litsea cubeba olej, lecitín, tokoferol, citral, tocopheryl acetát, geraniol, citronellol, limonén, linalool, eugenol, ascorgyl palmitate, farnesol, kumarín

Ako používať:

Aplikujte na exponované časti tela (líca, krk, paže, nohy). Rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva mastnú pokožku. Aplikáciu opakujte v pravidelných intervaloch podľa potreby.

Balenie:

100 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Pri aplikácii sa vyhýbajte oblastiam očí, úst, sliznice. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste pri teplote do 25 ° C v uzavretom obale. Krajina pôvodu Taliansko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky pre deti .

Informacie o značke Olimpex Trading

Olimpex Trading je rýdzo česká spoločnosť zaoberajúca sa už niekoľko rokov výrobou a predajom doplnkov stravy a kozmetiky. K výrobe produktov sú použité iba kvalitné suroviny od dlhoročných tuzemských i zahraničných dodávateľov. Všetky produkty sú vyrábané pod kontrolou Štátnej potravinárskej inšpekcie s certifikátom HACCP podľa výrobných predpisov GMP.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE