loading

Marocký íl - rhasoul 170 g

Značka: Goodie | Kód: z58221
Goodie Marocký íl - rhasoul 170 g
Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Marocký íl - rhasoul odstraňuje toxíny a má upokojujúce, detoxikačné, revitalizujúci a vyživujúce účinky. Tento lávový íl je prírodný jemne mletý prášok s obsahom minerálnych látok bez chemických úprav. Výsledkom používania je dokonale čistá, mäkká a pružná pokožka a vlasy.

Zloženie:

100% marocký lávový íl (rhassoul)

Ako používať:

Maska na tvár aj na vlasy: s miešajte íl s vodou tak, aby vznikla kašovitá zmes a naneste ju na tvár ako pleťovú masku alebo na vlasy. Nechajte pôsobiť cca 15 minút a opláchnite. Môžete pridať pár kvapiek esenciálneho oleja. Íl by nemal prísť do kontaktu s kovom, používajte na prípravu špachtľu alebo lyžičku z kokosového dreva.

Balenie:

170 g

Upozornenie:

Skladujte v suchu do 25 ° C.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky na čistenie pleti .

Informacie o značke Goodie

Značka Goodie v súlade so svojím heslom "Good Karma products" verí, že príroda ponúka všetko, čo potrebujeme pre udržanie najlepší psychickej i fyzickej kondície. Goodie ponúka čisté prírodné potraviny, moderný funkčný superpotraviny, kvalitné doplnky pre športovcov bez chemikálií, kozmetiku bez parabénov, farbív či geneticky modifikovaných zložiek, prírodné ekologické doplnky ku kozmetickému využitie alebo do domácnosti. Značka sa vyhýba konvenčné priemyselné veľkovýrobe, ktorá degraduje prírodu a jej potenciál, a prináša alternatívu, ako sa o seba a svoje okolie starať bez zbytočnej záťaže a nežiaducich vedľajších účinkov.

KONTAKT: Taska CZ sro, Korunní 2569/108, 101 00 Praha.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE