loading

Materská kašička 20 ml

Značka: Wolfberry | Kód: z56459 | Doplnok stravy
Wolfberry Materská kašička 20 ml<br /><strong>Mateří kašička</strong>
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Materská kašička 20 ml Wolfberry. Jeden z včelích pokladov v našej ponuke je aj materská kašička (royal jelly) s obsahom celého radu nevyhnutných látok.

Materskú kašičku poznali a cenili starovekí Gréci, Rimania, Indiánske kmene a bežne ju používa aj čínska medicína. Pretože sa už dlho teší záujmu lekárov aj vedcov, je materská kašička veľmi dobre preskúmaná a stále sa objavuje nové využitie pre ľudské zdravie.

Materskú kašičku produkujú včely so zvláštnym zámerom - slúži ako exkluzívny potrava pre včeliu kráľovnú. Kašička je naozaj mimoriadny koktail živín a dôležitých látok - kráľovná vďaka nej žije mnohokrát dlhšie ako včelí robotnice a môže klásť až 2 tisíc vajíčok denne. Materskou kašičkou včely kŕmi aj svoje larvy v prvých dňoch života.

Čo obsahuje materská kašička?
• komplex vitamínov B
• vitamíny C, A, D, E
• minerály a stopové prvky, napr. Vápnik, sodík, zinok a železo
• aminokyseliny, enzýmy
• kyselinu nukleovú

Nutričné hodnoty v 100g: Energia: 587 kJ / 140 kcal; Tuky: 2,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 1,0 g; Sacharidy: 17,0 g, z toho cukry 13,4 g; Vláknina: 0,0 g; Bielkoviny: 12,5 g; Soľ 0 g

zloženie:

 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • Hormonálna aktivita - menopauza

Dávkovanie:

Odporúčame dvadsiatich denné ozdravnú kúru, kedy je vhodné konzumovať kvapku kašičky 1 x denne na lačno. Môžete tiež zmiešať štipku kašičky s lyžičkou medu.

Materská kašička je tiež častou zložkou omladzujúcich pleťových krémov.

Balenie:

20ml

Krajina pôvodu: Čína

Upozornenie:

Skladovanie: V chlade (v chladničke).

Informacie o značke Wolfberry

Wolfberry sro disponuje skladovými priestormi a výrobnými kapacitami, ktorými prejde ročne viac ako 250 ton kvalitné sušené kustovnice, sušeného ovocia, orieškov, čajov, strukovín, štiav a sirupov, ktoré sa ďalej triedia, balia a spracovávajú.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE