loading

Medosil 65 g

Značka: Biomedica | Kód: z57057 | Doplnok stravy
Biomedica Medosil 65 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Medosil môže pomôcť nielen pri prechladnutí, ale napomáha aj pri prílišnom namáhaní hlasiviek.

Medosil obsahuje výlučne slovenský med spracovaný šetrnou metódou pastovanie za studena, vďaka ktorej sú v mede zachované všetky hodnotné látky. Prípravok je navyše obohatený o rastlinné silice, zmes kvalitných esenciálnych olejov z eukalyptu, anízu a o prírodné mentol.

Zloženie:

kvetový med, prírodné rastlinné silice (eukalyptová, anízová), lieh, mentol

Dávkovanie:

Dospelí a deti od 12 rokov užívajte 3 rovné kávové lyžičky denne. Deti 6-12 rokov 1 - 2 rovné kávové lyžičky denne.

Balenie:

65 g - dávka na 13 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Medosil nie je určený pre deti do 6 rokov. Nevhodné pre osoby citlivé na včelie produkty. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada vyváženej a pestrej stravy. Skladujte do + 25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí! Krajina pôvodu medu: Slovenská republika.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky na dýchacie cesty .

Informacie o značke Biomedica

Spoločnosť Biomedica sa radí medzi tradičný výrobca liečiv, doplnkov stravy a bylinných kozmetických výrobkov už od roku 1991. Vyrába podľa vlastných receptúr unikátne výrobky obsahujúce rastlinné extrakty, silice či vitamíny. Farmaceutické výrobné postupy zaisťujú ich vysokú kvalitu. Spoločnosť sa zaoberá tiež zmluvné výrobou pre známe farmaceutické spoločnosti.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE