loading

Melatonín 3 mg 60 tbl.

Značka: Nutricius | Kód: z57774
Nutricius Melatonín 3 mg 60 tbl.
Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Spánek.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Melatonín, čiže hormón tmy a spánku, prispieva k skráteniu času potrebného na zaspanie a na zmiernenie pocitu únavy v dôsledku časového posunu.

Zloženie v 1 tablete:

3 mg  Melatonín
  • Prispieva k zmierneniu subjektívneho pocitu únavy v dôsledku časového posunu
  • Prispieva k skráteniu času potrebného na zaspanie

Dávkovanie:

Užívajte 1/2 tablety 1x denne, na noc pred spaním, dostatočne zapite tekutinou.

Balenie:

60 tabliet - dávka na 4 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte denné dávkovanie. Nie je určené pre tehotné, dojčiace ženy a deti do 18 rokov. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Výrobca neručí za škody, vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Skladujte pri izbovej teplote do 25 ° C. Chráňte pred mrazom a slnečným žiarením. Uchovávajte v suchu a tme.

Užívanie je vhodné konzultovať s lekárom a užívajte len pred predpokladanou dobou spánku, môže spôsobiť ospalosť. Nemali by ste po jeho užití riadiť vozidlá.

Informacie o značke Nutricius

Majiteľom spoločnosti NUTRICIUS s. r. o. je lekárnik, ktorého cieľom nie je vyrábať tisíce rôznych druhov doplnkov stravy, ale získavať informácie z praxe a zamerať sa na výrobu kvalitných doplnkov stravy, ktoré si pacienti v lekárňach žiadajú. Produkty sú vyrábané zo 100% čistých a overených zdrojov. Výroba všetkých doplnkov stravy NUTRICIUS prebieha v laboratóriu za prísnych hygienických noriem.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE