loading

Melatonín 5 mg Forte 100 tabliet

Značka: Pharma Activ | Kód: z58982 | Doplnok stravy
Pharma Activ Melatonín 5 mg Forte 100 tabliet
Zľava 8%
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Snížili jsme pro vás cenu tohoto produktu o 8%. Akční nabídka platí do 30.09.2019 nebo do vyprodání zásob.
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Melatonín FORTE je doplnok stravy vo forme tabliet. Prispieva k zlepšeniu kvality spánku a napomáha zaspávaniu. Jeho hlavnou funkciou je kontrola biorytmu spánku a bdelosti. Melatonín prispieva k skráteniu času potrebného na zaspanie (priaznivý účinok sa dosiahne pri konzumácii 1 mg melatonínu pred spaním). Nebola stanovená dávka, ktorá by určila predávkovania. Melatonín nie je návykový.

Zloženie v jednej dávke 1/4 tablety:

73 mg  mikrokryštalická celulóza
1.25 mg  Melatonín
 • Prispieva k zmierneniu subjektívneho pocitu únavy v dôsledku časového posunu
 • Prispieva k skráteniu času potrebného na zaspanie

Prídavné látky:

Stearan horečnatý (protihrudkujúca látka) 0,5mg, talek (plnidlo) 0,25 mg.

Dávkovanie:

Užívajte 1/4 tablety 1x denne pred spaním. Tableta sa zapije dostatočným množstvom tekutiny.

Balenie:

100 tabliet

Upozornenie:

Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nepresahovať odporúčanú dennú dávku. Nevhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Užívanie je vhodné konzultovať s lekárom. Užívaj len pred predpokladanou dobou spánku, pretože môže spôsobiť ospalosť. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Ukladajte mimo dosahu detí.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie prípravky s melatonínom .

Produkt je tiež v sekciach

Problematiky - Stres, nervozita, spánok - Spánok

Informacie o značke Pharma Activ

Spoločnosť PHARMA ACTIV udelila nášmu internetovému obchodu prozdravi.cz kvalitatívne zlatú pečať , ktorú sme získali ako jediný predajca v SR.

Firma PHARMA ACTIV využíva skúsenosti siahajúcou mnoho storočí do minulosti. Pomocou pokročilej technológie a na základe dávnych tradícií prírodnej medicíny hľadáme najúčinnejšie spôsoby ochrany zdravia. Vďaka vedomostiam mnohých generácií vedcov z celého sveta sa učíme ako najlepšie ovplyvňovať ľudský organizmus tak, aby aj moderní ľudia mohli dosiahnuť harmóniu medzi svojím životom a prácou. S ohľadom na požiadavky každodenného životného rytmu našich zákazníkov je našou úlohou a snahou nájdenie prirodzené cesty k získaniu pokoja a sily, čiže zdravého a šťastného života.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
12.03.2019
Melatonín, pokojnejší spánok, v noci sa tak často nebudím.
15.01.2018
Melatonín užívam dlhodobo a som s ním veľmi spokojný.
11.01.2018
S melatonínom som veľmi spokojná. Spánok sa mi naozaj zlepšil. Skôr som sa budila už medzi 2 a 3 v noci. Teraz sa prebúdzam okolo šiestej ráno.
24.11.2017
Mám s melatonínu dobrú skúsenosť. Zle zaspávam a keďže mi je 56 rokov, oznámil mi lekár, že je v tomto veku prirodzený úbytok tohto hormónu v podvesku mozgovom. Beriem liek podľa návodu ¼ pred spaním a zaspávam oveľa lepšie. Som veľmi rada, lebo nemusím tak často brať lieky na spanie. Lekár mi odporučil brať prípravok 3 mesiace v kuse, potom cca 2 mesiace pauza a potom uvidím. Možno sa mi spánkový režim upraví alebo budem pokračovať ďalej v medikácii. Je to prirodzený hormón a tak sa dobre znáša s ostatnými liekmi.
24.11.2017
Melatonín užívam denne a zlepšil mi zaspávanie aj vlastné spánok. Samozrejme pre mňa je osobne dôležitý pravidelný čas pre večerný upokojenie a asi 15 minút pred spánkom užívam Melatonín.
HORE