loading

Melatonín 80 tbl. + 20 tbl. ZD ARMA

Značka: Pharma Activ | Kód: z43478
Pharma Activ Melatonín 80 tbl. + 20 tbl. ZD ARMA
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Prípravok Melatonín prispieva ku zlepšenie kvality spánku a napomáha zaspávaniu . Jeho hlavnou funkciou je kontrola biorytmu spánku a bdelosti .

Zloženie v 1 tablete:

695.25 mg  Inulín (prebiotikum)
1.25 mg  Melatonín
 • Prispieva k zmierneniu subjektívneho pocitu únavy v dôsledku časového posunu
 • Prispieva k skráteniu času potrebného na zaspanie

Prídavné látky:

steran horečnatý (protihrudkujúca látka)

Dávkovanie:

Užívajte 1 tabletu 1x denne pred spaním. Tabletu zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Balenie:

80 tabliet + 20 tabliet ZADARMO - dávka na 3 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nepresahujte odporúčanú dennú dávku. Nevhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Užívanie je vhodné konzultovať s lekárom. Užívajte len pred predpokladanou dobou spánku, pretože môže spôsobiť ospalosť. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Ukladajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu, v uzavretom obale pri teplote 5-25 ° C.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s melatonínom a ďalšie produkty na spánok .

Informacie o značke Pharma Activ

Spoločnosť PHARMA ACTIV udelila nášmu internetovému obchodu prozdravi.cz kvalitatívne zlatú pečať , ktorú sme získali ako jediný predajca v SR.

Firma PHARMA ACTIV využíva skúsenosti siahajúcou mnoho storočí do minulosti. Pomocou pokročilej technológie a na základe dávnych tradícií prírodnej medicíny hľadáme najúčinnejšie spôsoby ochrany zdravia. Vďaka vedomostiam mnohých generácií vedcov z celého sveta sa učíme ako najlepšie ovplyvňovať ľudský organizmus tak, aby aj moderní ľudia mohli dosiahnuť harmóniu medzi svojím životom a prácou. S ohľadom na požiadavky každodenného životného rytmu našich zákazníkov je našou úlohou a snahou nájdenie prirodzené cesty k získaniu pokoja a sily, čiže zdravého a šťastného života.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


89%
Hodnotenie
24.11.2017
Melatonín užívam denne a zlepšil mi zaspávanie aj vlastné spánok. Samozrejme pre mňa je osobne dôležitý pravidelný čas pre večerný upokojenie a asi 15 minút pred spánkom užívam Melatonín.
11.09.2017
So zakúpenými výrobkami som spokojná. výrobok Mycomeno výrazne znižuje príznaky klimaktéria, ja osobne som alergická na včelie produkty, a preto sú pre mňa ostatné prírodné preparáty nevhodné. Čo sa týka preparátu melatonín , Takisto môžeme potvrdiť, že funguje. Manžel má dlhodobé problémy so spánkom. Po tomto preparátu spí pokojne niekoľko hodín. Avšak na jeho váhu (110 kg) musia brať dve kapsule.
11.09.2017
Melatonín používam už niekoľko mesiacov, toto je asi štvrté alebo piate balenie. Je to výborná vec, aspoň mne sa maximálne osvedčila. Než idem do postele, čo býva okolo desiatej večer, prehltnem tabletu. Potom si asi pol hodiny čítam, a keď cítim, že prestávam vnímať prečítané, zhasnem a uložím sa na spanie. To príde behom chvíľky. Je to báječné, pretože skôr po polhodine čítaní nasledovala aj polhodina čakania na spánok. Niekedy sa stane, že aj napriek tabletku zaspať nemôžem, ale je to naozaj málokedy a na vine je väčšinou nejaký stres, veľká starosť pod. Po bežne prežitom dni spím ako bábätko a budím sa až ráno, okolo šiestej. To som predtým taky moc nepoznala, zvyčajne som sa asi tak každú druhú hodinu prebúdzala a často opäť čakala desiatky minút, než znovu zaspím. Takže za mňa - vďaka tomu, kto výrobok vymyslel.
11.09.2017
Každý večer tak okolo 20. hodiny cumlám 1 tabletu melatonínu a počas 2 hodín začnem zívať, potom v pokoji zaspím. Som úplne spokojná.
23.08.2017
Musím povedať, že som zvyknutá na tabletky na zaspávanie, ale keď si vezmem melatonín dobre zaspávam a netlačím do seba chémiu a koenzým mi odporučil môj lekár. Bola som stále unavená, zaspala som aj po obede, ale teraz nie som v práci tak unavená. Som spokojná.
HORE