loading

Melatonín Komplex 100 tbl. + Zadarmo škraboška

Značka: Pharma Activ | Kód: z43478 | Doplnok stravy
Pharma Activ Melatonín Komplex 100 tbl. + Zadarmo škraboška
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Spánek.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Prípravok Melatonín prispieva ku zlepšenie kvality spánku a napomáha zaspávaniu . Jeho hlavnou funkciou je kontrola biorytmu spánku a bdelosti .

Melatonín prispieva k skráteniu času potrebného na zaspanie (priaznivý účinok sa dosiahne pri konzumácii 1 mg melatonínu pred spaním). Melatonín tiež prispieva k zmierneniu subjektívneho pocitu únavy v dôsledku časového posunu (priaznivý účinok sa dosiahne pri konzumácii aspoň 0,5 mg melatonínu krátko pred spaním v prvý deň cesty a niekoľko nasledujúcich dní po príchode do cieľového miesta).

Melatonín je hormón, ktorý si organizmus vytvára sám, jeho produkcia s vekom klesá a preto odporúčame dávkovanie individuálne konzultovať s lekárom alebo farmaceutom. Nebola stanovená dávka, ktorá by určila predávkovania. Melatonín nie je návykový.

Nezabudnite, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zabezpečia správne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Zloženie v 1 tablete:

695.25 mg  Inulín (prebiotikum)
1.25 mg  Melatonín
  • Prispieva k zmierneniu subjektívneho pocitu únavy v dôsledku časového posunu
  • Prispieva k skráteniu času potrebného na zaspanie

Prídavné látky:

steran horečnatý (protihrudkujúca látka)

Dávkovanie:

Užívajte 1 tabletu 1x denne pred spaním. Tabletu zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Balenie:

80 tabliet + 20 tabliet ZADARMO - dávka na 3 mesiace

Upozornenie:

 Doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nepresahovať odporúčanú dennú dávku. 
Nevhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
Užívanie je vhodné konzultovať s lekárom. Užívať len pred predpokladanou dobou spánku, pretože môže spôsobiť ospalosť.
Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu.
Uchovávajte mimo dosahu detí! Vyrobené na slovenskom.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s melatonínom a ďalšie produkty na spánok .

Informacie o značke Pharma Activ

Spoločnosť PHARMA ACTIV udelila nášmu internetovému obchodu prozdravi.cz kvalitatívne zlatú pečať , ktorú sme získali ako jediný predajca v SR.

Firma PHARMA ACTIV využíva skúsenosti siahajúcou mnoho storočí do minulosti. Pomocou pokročilej technológie a na základe dávnych tradícií prírodnej medicíny hľadáme najúčinnejšie spôsoby ochrany zdravia. Vďaka vedomostiam mnohých generácií vedcov z celého sveta sa učíme ako najlepšie ovplyvňovať ľudský organizmus tak, aby aj moderní ľudia mohli dosiahnuť harmóniu medzi svojím životom a prácou. S ohľadom na požiadavky každodenného životného rytmu našich zákazníkov je našou úlohou a snahou nájdenie prirodzené cesty k získaniu pokoja a sily, čiže zdravého a šťastného života.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


89%
Hodnotenie
12.03.2019
Melatonín, pokojnejší spánok, v noci sa tak často nebudím.
24.11.2017
Melatonín užívam denne a zlepšil mi zaspávanie aj vlastné spánok. Samozrejme pre mňa je osobne dôležitý pravidelný čas pre večerný upokojenie a asi 15 minút pred spánkom užívam Melatonín.
11.09.2017
Melatonín používam už niekoľko mesiacov, toto je asi štvrté alebo piate balenie. Je to výborná vec, aspoň mne sa maximálne osvedčila. Než idem do postele, čo býva okolo desiatej večer, prehltnem tabletu. Potom si asi pol hodiny čítam, a keď cítim, že prestávam vnímať prečítané, zhasnem a uložím sa na spanie. To príde behom chvíľky. Je to báječné, pretože skôr po polhodine čítaní nasledovala aj polhodina čakania na spánok. Niekedy sa stane, že aj napriek tabletku zaspať nemôžem, ale je to naozaj málokedy a na vine je väčšinou nejaký stres, veľká starosť pod. Po bežne prežitom dni spím ako bábätko a budím sa až ráno, okolo šiestej. To som predtým taky moc nepoznala, zvyčajne som sa asi tak každú druhú hodinu prebúdzala a často opäť čakala desiatky minút, než znovu zaspím. Takže za mňa - vďaka tomu, kto výrobok vymyslel.
11.09.2017
Každý večer tak okolo 20. hodiny cumlám 1 tabletu melatonínu a počas 2 hodín začnem zívať, potom v pokoji zaspím. Som úplne spokojná.
100%

20.09.2019
ešte nemám veľkú skúsenosť s produktom
HORE