loading

Ananda Chocolate Bio Mentally Mint horká s mätou a kávou 50g

Kód produktu: z7582

Ananda Chocolate Bio Mentally Mint horká s mätou a kávou 50g

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Ananda ChocolateBio Mentally Mint horká s mätou a kávou 50g58.52out_of_stock

Popis:

Bio čokoláda horká Mentally Mint Ananda 50 g

Mentally Mint je 70% horká čokoláda dochutená drcenou vysokohorskú kávou a ovoněná mätou. Ananda je skutočne výnimočná čokoláda, čo do zloženia, obalu aj spôsobu výroby. Je vyrobená z ekvádorského arriba kakaa a sušenej trstinovej šťavy panela a dochutená lokálními plodinami podľa druhu: machovky, semienkami chia, mätou, kávou či banány.

Ananda nie je balená v hliníkovej fólii alebo plastu z ropy, ale v doma-kompostovateľné fóliu, papierová krabička je vyrobená z vedľajšieho produktu z výroby trstinového cukru a pre tlač sú použité vždy iba 3 farby rastlinného základu

. Chuť Anand je v porovnaní s európskymi čokoládami plnšie a divokejšie - nečakajte lesklou čokoládu rýchlo topiacej na jazyku. Ananda pri ulomenie hlasno chrúme a v ústach sa pomaly rozpúšťa.

KRAJINA PÔVODU: Ekvádor

ZLOŽENIE: ekvádorské kakao * 70%, nerafinovaný trstinový cukr * (sušená trstinová šťava panela *), pražená káva * 5%, kakaové maslo, sójový lecitín, mäta. Zložky s * pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

Vzhľadom na spôsob výroby môže čokoláda obsahovať stopy orechov, arašidov a mlieka. Obsah kakaovej sušiny: 70% minimálne.

Značka:

Prezerali ste tieto produkty

  • Ananda Chocolate Bio Mentally Mint horká s mätou a kávou 50g
Lekárska poradňa zadarmox
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni