loading

Mentol Arthro gél 200 ml

Značka: Annabis | Kód: z43887
Annabis Mentol Arthro gél 200 ml

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Mentol Arthro gél je vhodný k masáži v oblasti kĺbov, svalov, šliach a chrbta.

Mentol Arthro gél chladivý sa vďaka svojej konzistencii dobre rozotiera, nemastí a je ľahko vstrebateľný. Originálna receptúra ​​obsahuje konopný olej, extrakt a celý rad prírodných látok a silíc, o ktorých je známe, že prostredníctvom masáže napomáhajú účinne odstraňovať akútne aj dlhodobé problémy.

Mentol Arthro gél je vhodný k masáži kože:

  • pri bolestivých prejavoch,
  • pre regeneráciu a rehabilitáciu po operáciách, zlomeninách, výronoch, športu a namáhavých výkonoch.

Zloženie:

Aqua, Alcohol denat, Aesculus Hippocastanum fruit extract, Symphytum officinale root extract, Dicaprylyl carbonate, mentol, Sodium acrylates copolymer, Mentha piperita oil, Olea europaea fruit oil, Lecitín, camphora, Eucalyptus globulus leaf oil, Zingiber officinale root extract, Propylene glycol, Rosmarinus officinalis leaf extract, Phenylpropanol, propanediol, Caprylyl glycol, Eugenia caryophyllus bud oil, Abies sibirica oil, Cinnamomum zeylanicum bark oil, levandule angustifolia oil, Thymus vulgaris oil, Helianthus annuus seed oil, Tocopherol

Ako používať:

Nanášajte na kožu najlepšie 3x denne v odstupe najmenej 3 hodín.

Balenie:

200 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Nepoužívajte v okolí očí alebo na poranenú pokožku.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky z konope .

 

Ďalšie informácie o prípravkoch Annabis nájdete v článku Konopná kozmetika .

Informacie o značke Annabis

Spoločnosť ANNABIS je česká firma, ktorá sa zaoberá výskumom, vývojom, výrobou a predajom konopných výrobkov a doplnkov stravy. Ponúka veľmi kvalitný sortiment s širokým využitím. Výrobky spoločnosti ANNABIS sú výsledkom mnohoročného výskumu a aktívneho skúmania účinkov konope.

Certifikované odrody technického konope, ktoré sú použité pre výrobu kozmetických prípravkov, majú potlačené psychoaktívne účinky. Prípravky vyrobené na ich báze sú úplne bezpečné a nie je potrebné sa obávať návykových látok a zdravotných následkov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE