loading

Menštruačná huba 2L

Značka: Natural Intimacy | Kód: z57845
Natural Intimacy Menštruačná huba 2L
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Menštruačná huba 2L je 100% prírodnou pomôckou bez obsahu jedinej chemickej látky s vysokou absorpciou. Sú pohodlné, mäkké a hodvábne hladké. Používajú sa rovnako ako menštruačné tampóny. Menštruačné huby sa môžu mierne líšiť v tvare, farbe a veľkosti. Sú vhodné pre silnejšiu menštruáciu. Môžete zvoliť variant bielených hubiek a minerálnych (nebielených).

Bielené huby sú príjemné na pohľad a môžu pôsobiť príjemnejším pocitom pre intímne použitie, kedy sa do pošvy zavádza svetlá žltá čistá a mäkká hubka.

Prírodné huby (nebielené) majú svetlo medovú farbu. Nemusia byť na pohľad tak príjemné, ale tým nestráca nič na svojej kvalite, životnosti a obsahu minerálnych látok.

Možnosti ako hubky čistiť:

Rýchle čistenie:

 • umyte hubku mydlom a vodou

Bežné čistenie:

 • Namočte hubku na 10 minút do šálky zmesi vody a ocot uv pomere 10: 1.
 • Pridajte niekoľko kvapiek oleja z čajovníka ( Tea Tree ) pre extra podporu zničenie baktérií.
 • Po vyčistení dôkladne prepláchnite čistou vodou.

alebo

 • Namočte hubku do šálky s vodou o teplote okolo 37 °C a 1 lyžicou soli z mŕtveho mora.
 • Nechajte ponorenú aspoň 5 hodín.
 • Po vyčistení dôkladne prepláchnite čistou vodou.

Hĺbkové čistenie:

 • Namočte hubku na 10 minút do šálky s vodou a 1 lyžicou pečenie sódy. To Vašu hubku omladí, obnoví jej hustotu a udrží trvanlivosť.
 • Po vyčistení dôkladne prepláchnite čistou vodou.

alebo

 • Namočte hubku do šálky s vodou o teplote okolo 37 °C a soľou z mŕtveho mora, pridajte niekoľko kvapiek Tea Tee oleja - vhodné ak trpíte vaginálnymi infekciami.
 • Po menštruácii vložte obe hubky do roztoku na 24 hodín.
 • Po vyčistení dôkladne prepláchnite čistou vodou.

Pre odstránenie nežiaduceho zafarbenia:

 • Namočte hubku do roztoku teplej vody a peroxidu vodíka na 1-2 hodiny. Tým sa odstráni všetka zmena farby, huba sa prirodzene bieli, aby vyzerala svieža a úplne nová.
 • Po vyčistení dôkladne prepláchnite čistou vodou.

 

Zloženie:

Prírodná morská huba

Ako používať:

Pred použitím prírodnej intímnej špongie vložte do misky s vodou a nechajte ju nasiaknuť vodou, čím zmäkne. Vo vysušenom stave je hubka tvrdá. Nikdy nestláčajte hubku keď je tvrdá, mohla by ste poškodiť jej štruktúru a narušiť tak jej vlastnosti a skrátiť jej životnosť. Prebytočnú vodu vyžmýkajte a potom ju prstami nasukejte do pošvy. Hubka je naozaj mäkká, takže je potrebné zavedenie trochu nacvičiť. Jej použitie by Vám malo byť príjemné, hubka by nemala nikde tlačiť a mala by ste sa cítiť ako by ste žiadnu ani nemala. Ak zistíte, že je Vám hubka príliž veľká, môžete si ju zastrihnúť do požadovanej veľkosti i tvaru. Vždy strihajte iba mokrú špongiu! Vymývanie hubky závisí na sile menštruácie. Po vybratí menštruačnej huby je potrebné ju vymyť pod tečúcou vodou a vyžmýkať prebytočnú tekutinu. Potom ju môžete opäť zaviesť do pošvy. Zo začiatku ich používajte v kombinácii napríklad so slipovou vložkou z BIO bavlny . Po skončení menštruácie alebo pred opätovným použitím je nutné hubku dezinfikovať.

Balenie:

2 stredomorské huby o veľkosti 6.5 cm až 8 cm najvyššej kvality v konopnom vrecúšku.

Upozornenie:

Pred prvým použitím menštruačnú hubku dobre preperte. Pretože sa jedná o úplne prírodný produkt, ktorý vyrástol v mori, môže sa stať, že aj napriek tomu, že bola pred distribúciou vypláchnutá, nájde sa v nej ešte pár zrniek piesku. Toto platí hlavne pre tie nebielené hubky. Na čistenie hubiek nepoužívajte drsné mydlá, tablety alebo chemikálie, ktoré by mohli poškodiť jej jemné vlákna, navyše by zostali v hubke a dostali do kontaktu s Vašou sliznicou.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie intímne hygienické pomôcky .

Informacie o značke Natural Intimacy

Značka morských húb - umývacích aj menštruačných, ktoré pochádza z gréckych morí.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Další produkty od značky Natural Intimacy

HORE