loading

MiraVera® - pleťová voda

Značka: P. Jentschura | Kód: z49511
P. Jentschura MiraVera® - pleťová voda
Zľava 39%
Doprava zadarmo
Vyberte objem
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

MiraVera® osviežujúca pleťová voda s čistým kyslíkom a 21 éterickými olejmi je určená na aplikáciu na pokožku pomocou rozprašovača.

MiraVera® pôsobí regeneračne na pleť a tkanivá, na krv, bunky a orgány. Zvyšuje kyslíkový parciálny tlak v žilách a vďaka ideálne bunkovej látkovej výmene optimalizuje elasticitu pokožky.

 

Vonkajšie použitie MiraVery osviežuje, vitalizuje, vypína pleť a prekrvuje pokožku, čo vedie k zdravému a omladeného vzhľadu. Navyše podporuje mikrocirkuláciu krvi a povzbudzuje celý metabolizmus pokožky.

MiraVera pomáha pri čistení a regeneráciu pokožky. MiraVeru môžete použiť po každom vyčistení pokožky a podľa ľubovôle ju môžete na pokožku naniesť. Kyslík v produkte MiraVera revitalizuje. MiraVera je vhodná na každodenné nastriekanie, naklepané alebo vmasírovanie do vlhkej pokožky alebo aj na suchú pokožku po kefovanie zasucha, po ošetrení tela alebo iných kozmetických úkonoch.

Kyslík je prvok, ktorý sa na svete vyskytuje najčastejšie. Ľudský organizmus sa z viac ako z 80% skladá z kyslíka a veľké množstvo pochodov látkovej výmeny je možných len za účasti kyslíka. Naše telo prijíma kyslík hlavne prostredníctvom dýchania, ale aj prostredníctvom pokožky. Kyslík nedá v tele skladovať, ale musí byť do tela neustále privádzaný. Pravidelným zásobovaním tela kyslíkom prostredníctvom pokožky Predchádzame prejavom starnutia v tvári, na krku, v dekolte a v tkanive. Toto odporúčanie platí aj pre športovcov vzhľadom k ich zvýšenej spotrebe kyslíka a pre ich úspešnú regeneráciu. Pri nastriekaní peroxidu vodíka na pokožku sa dostáva kyslík do jej spodných vrstiev a enzým kataláza ho tam rozštiepi na vodu a elementárne kyslík (O2). Kyslík sa tak dostáva do organizmu a zhodnotí sa tam ako aktivujúce prvok. Pôsobenie a pozitívne vlastnosti peroxidu vodíka boli Reinhardom Ludewig dôkladne preukázané v jeho vedeckých štúdiách na farmakologickom inštitúte v Lipsku. K preskúmaným pozitívnym vlastnostiam patria oi. zlepšené prekrvenie, antibakteriálne, antivírusové a fungicídne pôsobenie (bez vytvorenia rezistencie), rýchlejšie hojenie rán a rýchlejšia liečba kožných ochorení (neurodermitída, lupienka, bradavice, pleseň na nohách i.).

Mnoho problémov mozgu a centrálneho nervového systému sa vyskytuje v súvislosti s nedostatkom kyslíka. Preto je obzvlášť dôležité dôsledné zásobovanie kyslíkom z vedomého dýchania, z pohybu na čerstvom vzduchu alebo tiež prostredníctvom nastriekaní vysoko čistého peroxidu vodíka na pokožku. Ráno po rannej toalete si nastriekate celý chrbát MiraVerou až hore po začiatok vlasov a necháte uschnúť.

Éterické oleje so svojimi obsiahnutými látkami a vôňami sú považované ako mnohostranne prospešné pre náš organizmus. Obzvlášť prírodné vône pôsobí na náš duševný a citový svet. Všetky tieto látky z éterických olejov dáva MiraVera pri jej použití k dispozícii pre starostlivosť o telo a pre zdravie. Pri vonkajšej aplikácii na pokožku sa k tomu navyše pridávajú ošetrujúce a regeneračné vlastnosti. Éterické oleje obsahujú hojné množstvo prvkov periodickej sústavy, takže si organizmus z týchto jemne rozložených prvkov môže vybrať prvky pre neho prospešné a použiť ich pre svoje zdravie. Od nepamäti je zlato, kráľ prvkov, považované za všeliečivá a zázračný prostriedok. Už alchymisti sa snažili využiť zlato v najjemnejšej namletej forme na prospech zdravia ľudí. V produkte MiraVera sa nachádza početné éterické oleje, ktoré obsahujú zlato v najjemnejšej forme. Sú to éterické oleje z borovice kosodrevina, z ružového dreva, citronely, ruže, cédrového dreva az citrónovej kôry.

Čistý alkohol obsiahnutý v produkte MiraVera, ktorý sa tiež nazýva vínny lieh, pôsobia teda okrem iného ako dezinfekčný a konzervačný prostriedok. Z dôvodu obsiahnutého etanolu bolo možné v receptúre pre MiraVera vynechať umelé konzervačné látky. Použitý etanol pôsobí osviežujúcim spôsobom a je čuchovo neutrálna.

Zloženie:

Voda, alkohol (etanol), peroxid vodíka (<2%), borovicový olej, šalviová silice, ružový olej, olej palisander, badyánová silice, citronelová silica, esenciálny olej z borovice lesnej, olej z čajovníka austrálskeho, bergamotový olej, klinčekový olej, olej z pomarančových šupiek, cédrový olej, silica z kanangy vonné (ylang-ylang), rozmarínový éterický olej, tymianový olej, rascový olej, cyprusový olej, olej z citrónových šupiek, santalový olej, levanduľový olej, borievkový olej, polyglyceryl-10 laurátů ( DermofeelG 10 LW), linalool, kimonom

Ako používať:

Pleťovú vodu dodávajúci kyslík môžete tiež použiť ako osviežujúci dezodorant. Za tým účelom nastriekate MiraVeru po umytí a utretie do sucha priamo do podpazušných jamiek alebo nanesiete pomocou vatového tampónu. Po nanesení na pokožku by mala MiraVera zaschnúť. neoplachuje sa. Podľa potreby môžete po nanesení MiraVery použiť doplnkovú kozmetickú starostlivosť. Kombinácia ošetrenie MiraVery s užívaním niekoľkými čajových alebo dokonca polievkových lyžíc WurzelKraftu je obzvlášť efektívny a urýchľuje regeneráciu.

 

Holenie a epilácia

MiraVera predstavuje optimálnu starostlivosť po holení alebo epilácii, pretože upokojuje a dezinfikuje pokožku. Pri nanesení alebo nastriekaní na vyholené alebo epilovanej miesto zabránite začervenanie pokožky a tvorbu pupienkov a dôjde k rýchlemu zastaveniu drobného krvácania. MiraVera zlepšuje vzhľad bledé pleti a spomaľuje predčasné starnutie prostredníctvom zvýšeného poskytnutia kyslíka bunke, ktorá získa viac energie. Pri nepretržitej aplikácii sa vrásky zmierňujú a pleť sa stáva elastickejšie a vláčnejšia.

Celulitída a ochabnutá spojivové tkanivo

MiraVera je tajným tipom pri celulitíde a ochabnuté spojivovom tkanive. MiraVera lepšie prekrvuje pleť a vedie k vypnutiu a vyhladenie pokožky. Pokožka a tkanivo sa stávajú opäť elastickú a vláčnu. Nastriekajte MiraVeru na postihnuté miesta alebo je miestne naneste pomocou vatového tampónu a nechajte zaschnúť. Opatrná aplikácia pomocou vaty sa osvedčuje aj pre zlepšenie vzhľadu očného okolia.

nečistoty pleti

MiraVera pôsobí antibakteriálne, antivírusovo a napomáha preto tiež pri nečistotách na pokožke, ako sú pupienky, uhry a akné na chrbte, v šiji, v dekolte a na tvári. MiraVeru nastriekajte denne na postihnuté miesta. Pre aplikáciu v tvári doporučujeme vatový tampón nastriekaný MiraVerou.

tvorba jaziev

Kyslík podporuje regeneráciu tkaniva. Pri pravidelnej aplikácii sa dokonca aj už existujúce jazvy zmäkčí a stávajú sa menej citlivými. Kyslík navyše urýchľuje hojenie rán, napr. pri uštipnutí hmyzom, povrchových odreninách a uhryznutie alebo po operáciách. Nastriekajte MiraVeru denne na postihnuté miesta alebo naneste čiastočne pomocou vatového tampónu, prípadne vmasírujte alebo jemne vklepte. U otvorených rán spočiatku ľahko ošetrujte len okolia rany.

starecké škvrny

Na regeneráciu pokožky rúk sa stareckými škvrnami potrebujete podľa skúseností minimálne niekoľko mesiacov. Ruky v tejto dobe niekoľkokrát denne kefám hore a dole smerom ku končekom prstov. Potom intenzívne nastriekate a vmasírujete MiraVeru. Požadovanú regeneráciu zlepšujú pravidelné zásadité kúpeľa rúk po dobu viac ako 30 minút, napr. pred televízorom a pravidelné zásobovanie organizmu omnimolekulárním WurzelKraftem.

Drsná pokožka na rukách a nohách

Pre dobre prekrvenú a vláčnu pokožku na rukách a chodidlách môžete nastriekať MiraVeru niekoľkokrát denne. Vďaka tejto kyslíkové starostlivosť budete mať krásne a odolné nechty na nohách a rukách a hladký povrch pokožky. Nastriekajte MiraVeru denne na ruky a chodidlá, vmasírujte a nechajte zaschnúť. Osvedčuje sa tiež ranné a večerné kefovanie rúk a chodidiel, rovnako ako nechtov.

bradavice

Máme k dispozícii správy o tom, že po niekoľkých týždňoch ošetrení s MiraVerou bradavice zmizli. Záruku za to ale nemôžeme prevziať, pretože existuje nespočetné množstvo druhov bradavíc. Pre aplikáciu v tvári stačí jedenkrát denne naniesť jednu alebo dve kvapky na bradavice / alebo výrastky
a potom necháte zaschnúť. Pred nanesením sa bradavice alebo výrastok jemne zdrsní pomocou pieskového alebo diamantového pilníka.

Balenie:

110 ml alebo 225 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Nenanášajte pred slnením alebo pred návštevou solárneho štúdia, nestriekajte do očí, na časti odevov, do vlasov alebo na obočie, pretože by mohli vyblednúť, plošne nestriekajte na citlivú alebo podráždenú pokožku tváre.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie pleťovú kozmetiku .

Informacie o značke P. Jentschura

KONTAKT: AlcaMedica sro, Střemchová 2473/4, 106 00 Záběhlice.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE