loading

Mäkký náustok pre dojčenskú termosku a fľašu - modré

Značka: Thermos | Kód: z57538
Thermos Mäkký náustok pre dojčenskú termosku a fľašu - modré
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Mäkký náustok pre dojčenskú termosku a fľaša je určené pre deti od 6. mesiaca ako príslušenstvo k Foogo dojčenské termoske .

Toto mäkký náustok umožňuje dieťaťu sať z nahnuté termosky. Dieťa je schopné držať termosku za ergonomicky tvarované telo alebo za odnímateľný držiak dodávaný s týmto náustkom. Fontánka s pitnou vodou je navrhnuté pre najmenšie deti - cumlík je príjemná na ďasná. Nasadenie pítka na termosku je rýchle a jednoduché. Vďaka špeciálnemu ventilu sa tekutina z termosky nevyleje. Pítko je BPA free a možno ho ľahko umývať (vhodné aj do umývačky).

Balenie:

mäkký náustok pre deti od 6. mesiaca

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež dojčenské fľaše a ďalšie príslušenstvo .

Informacie o značke Thermos

Značka Thermos bola založená v roku 1904 v Nemecku. Pôvod mena spoločnosti nájdeme v gréckom jazyku, v ktorom jeden z významov slova "Therme" znamená "horúci". Meno spoločnosti sa tak stalo základom pre bežné pomenovanie izolačných fliaš - termosky. Značka sa následne rozšírila do Anglicka, USA a Kanady. Termosky získali ocenenia nielen na niekoľkých svetových expozíciách, ale získali aj erb anglickej kráľovskej rodiny.

KONTAKT: Nisen sro, U žrebčinci 2536, 397 01 Písek.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE