Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Moje peniaze (Ing. Zdeňka Jordánová)

Značka: Knihy Kód: z2677

Popis

Kniha Moje peniaze má podtitul "Chudoba nie je cnosť, ale choroba". Zbavte sa závislosti na peniazoch, najlepšie tým, že je proste a jednoducho budete mať. Zbavte sa tej hlúpe výhovorky "Nemám na to peniaze", kvôli ktorej nemôžete ísť za svojím cieľom, nemôžete sa prejaviť a byť šťastní.

Ing. Zdeňka Jordánová miluje príbehy, pretože jej pomáhajú spoznávať súvislosti. Príbehy vyriešené aj nevyriešené, pretože vesmírne zákonitosti v nich určujú pravidlá hry pre náš život. Čím viac porozumieme týmto zákonitostiam, tým viac sa môžeme prejaviť a vytvoriť si život podľa svojich predstáv. Autorka pracuje prostredníctvom svojej poradne a organizuje vzdelávacie kurzy.

 

Úryvok z úvodu:

Existencia peňazí je univerzálna skúsenosť všetkých čias. Ľudia vytvorili peniaze, aby mohli vyjadrovať a porovnávať hodnotu vecí. Peniaze sú platidlom a vyjadrením našej spoločenskej ceny. Naše peniaze sú vyjadrením našej účasti na spoločenskom produktu. Znamená to, že nás vlastne informujú o tom, ako sme pre seba, a teda aj pre ostatných dôležití, podľa toho, koľko sú nám ochotní zaplatiť. A koľko my im ...

(...)

Nemať peniaze je vlastne veľmi účinný prostriedok, ako neísť za svojím cieľom, ako nerobiť to, čo máme radi, ako nedosahovať vecí, ba čo viac, ako sa do niektorých nápadov vlastne ani nikdy nepustiť. A je to spoločensky "prijateľná" výhovorka, ktorú bežne všetci rešpektujú a chápu. Čo iného im vlastne zostáva?

Počet strán: 111

Rozmery: 110 x 170 mm

Väzba: viazaná

Jazyk: český

Náš tip

Odporúčame tiež ďalšie knihy Zdenky Jordánová:

  • Ja riadim (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Cesta storočiami (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Láska (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Muž alebo žena? (Ing. Zdeňka Jordánová),
  • Poznaj svoj ​​cieľ (Ing. Zdeňka Jordánová),
  • Súvislosti (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Spratek aneb "A bude to podľa mňa" (Ing. Zdeňka Jordánová) ,
  • Tvoje dieťa ako šanca pre teba (Ing. Zdeňka Jordánová) .

Ďalšie články Zdenky Jordánová:

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?

Spýtajte sa odborníkov

Poradiť sa

Objednávky a informácie

Lucia Matulová

Lucia Matulová

Po-Pá: 8-20 h

So-Ne: 10-18 h

+421 220 512 509

[email protected]

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Značka: Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Ověřeno zákazníky

Hodnotenie tohto kúsku

50 % Celkem 1 hodnocení Všechna hodnocení
dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd