loading

Moje peniaze (Ing. Zdeňka Jordánová)

Značka: Knihy | Kód: z2677
Knihy Moje peniaze (Ing. Zdeňka Jordánová)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Kniha Moje peniaze má podtitul "Chudoba nie je cnosť, ale choroba". Zbavte sa závislosti na peniazoch, najlepšie tým, že je proste a jednoducho budete mať. Zbavte sa tej hlúpe výhovorky "Nemám na to peniaze", kvôli ktorej nemôžete ísť za svojím cieľom, nemôžete sa prejaviť a byť šťastní.

Ing. Zdeňka Jordánová miluje príbehy, pretože jej pomáhajú spoznávať súvislosti. Príbehy vyriešené aj nevyriešené, pretože vesmírne zákonitosti v nich určujú pravidlá hry pre náš život. Čím viac porozumieme týmto zákonitostiam, tým viac sa môžeme prejaviť a vytvoriť si život podľa svojich predstáv. Autorka pracuje prostredníctvom svojej poradne a organizuje vzdelávacie kurzy.

 

Úryvok z úvodu:

Existencia peňazí je univerzálna skúsenosť všetkých čias. Ľudia vytvorili peniaze, aby mohli vyjadrovať a porovnávať hodnotu vecí. Peniaze sú platidlom a vyjadrením našej spoločenskej ceny. Naše peniaze sú vyjadrením našej účasti na spoločenskom produktu. Znamená to, že nás vlastne informujú o tom, ako sme pre seba, a teda aj pre ostatných dôležití, podľa toho, koľko sú nám ochotní zaplatiť. A koľko my im ...

(...)

Nemať peniaze je vlastne veľmi účinný prostriedok, ako neísť za svojím cieľom, ako nerobiť to, čo máme radi, ako nedosahovať vecí, ba čo viac, ako sa do niektorých nápadov vlastne ani nikdy nepustiť. A je to spoločensky "prijateľná" výhovorka, ktorú bežne všetci rešpektujú a chápu. Čo iného im vlastne zostáva?

Počet strán: 111

Rozmery: 110 x 170 mm

Väzba: viazaná

Jazyk: český

Informacie o značke Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


50%
Hodnotenie
22.09.2014

S knihami Cesta stáročiami , Spratek aneb "Bude to podľa mňa" , Súvislosti , Poznaj svoj cieľ , Ja riadim , Moje peniaze a Láska som veľmi spokojná. Niektoré knihy som darovala práve pre obohatenie a vlastné náhľad do samého seba. Autorka výstižne opisuje, na čo sme už treba sami prišli, a potrebujeme to len pripomenúť, dáva veci do logických súvislostí. Jej knihy by mal mať v knižnici každý.

04.02.2014

Všetky zakúpené knihy - Spratek aneb "Bude to podľa mňa" , Muž alebo žena? , Súvislosti , Moje peniaze , Láska a Tvoje dieťa ako šanca pre teba som prečítala a som nadšená. Kto hľadá odpovede a súvislosti, kto sa nechce vyhovárať na nepriazeň osudu, kto si chce život užívať a nie ho len prežívať, tak pre toho sú tieto knihy. Mal by si ich prečítať každý, ale bohužiaľ nie každý je schopný priznať, že je niečo zle s ním a nie s ostatnými. Ja knihy prečítala jedným dychom a sú obrovskou výzvou sa niekam posunúť, pre všetky !!!

05.12.2012
30.10.2012

Knihy Ja riadim , Láska , Moje peniaze , Muž alebo žena? , Súvislosti a Cesta stáročiami sú veľmi dobré, môžem ich všetkým vrelo odporučiť. Som veľmi spokojná.

01.11.2009

Dobrý deň, knihy Z. Jordanov Poznaj svoj ​​cieľ , Moje peniaze a Tvoje dieťa ako šanca pre teba poznám a čítala som ich. Pretože ma veľmi oslovili a zaujali, rozhodla som sa ich kúpiť svojim kolegom, partnerom, ako motiváciu k ich práci. Všetci obdarovaní boli tiež spokojní a knihy sa im páčili.

HORE