loading

Moringou čaj 50 g

Značka: Wolfberry | Kód: z56469
Wolfberry Moringou čaj 50 g<br /><strong>Moringa</strong>
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Moringou čaj 50 g Wolfberry. Pozitívne účinky na organizmus a veľké množstvo telu prospešných látok (vitamíny, minerály, antioxidanty alebo aminokyseliny) je ukryté v listoch Moringy olejodárné. Charakteristická chuť, pripomínajúca čerstvo pokosenú lúku a blahodárne účinky sú spojené s pravidelnou konzumáciou tohto výborného čaju.

Moringou olejodárná (Moringou oleifera) je strom, ktorý je veľmi rozšírený v tropických a subtropických oblastiach. Jeho tmavo zelené, čerstvo zozbieranej a starostlivo sušené listy dajú 100% čistý Moringa čaj, ktorý je v centre pozornosti vyznávačov zdravého životného štýlu už dlhú dobu. Čaj, ktorý vie povzbudiť imunitu alebo podporiť zažívanie obsahuje veľké množstvo vápnika, železa, vitamínu C, draslíka a pre svoje vysoké výživové parametrami je považovaný za superpotravinu. Má prírodnú chuť i vôňu a je úplne bez horkosti.


zloženie:

  • antioxidant
  • Termogenézia - energetický výdaj

Dávkovanie:

Na prípravu 1 šálky použijeme 4-6 lyžičiek čaju. Zalejeme horúcou (80 ° C) nie vriacou vodou a lúhujeme s prikryte šálkou 3-5 minút. Čaj po precedení môžeme piť čistý alebo ho ochutiť cukrom alebo medom. Odporúčaná denná dávka čaju je 1-3 šálky.

Balenie:

50 g

Upozornenie:

skladovanie:
Skladujte na suchom a chladnom mieste.

Informacie o značke Wolfberry

Wolfberry sro disponuje skladovými priestormi a výrobnými kapacitami, ktorými prejde ročne viac ako 250 ton kvalitné sušené kustovnice, sušeného ovocia, orieškov, čajov, strukovín, štiav a sirupov, ktoré sa ďalej triedia, balia a spracovávajú.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
100%

21.09.2019
HORE