loading

Mueller Tennis Elbow Support - Lakťová pásik

Značka: Mueller | Kód: z52084
Mueller Mueller Tennis Elbow Support - Lakťová pásik
Darček
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Biofreeze gel 59 ml
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Bandáž na lakeť Mueller Tennis Elbow Support je vyrobená z vlákna HydraCinn, ktoré sa stará o maximálny komfort pri fixácii lakťového kĺbu. Vlákno HydraCinn odvádza vlhko a stará sa o komfort užívateľa. Mueller Tennis Elbow Support neobsahuje latex, je príjemná a maximálne vzdušná. Bandáž na lakeť je v univerzálnej veľkosti a každý užívateľ si môže nastaviť kompresiu podľa svojho uváženia pomocou neelastického popruhu, ktorý je zakončený suchým zipsom. Bandáž na lakeť prináša úľavu od bolesti pri tenisovom alebo golfovom lakti. Ďalej je vhodná pri zápale šliach, ľahkých výronoch a ľahkých zraneniach. Mueller Tennis Elbow Support je nenáročná na údržbu. Bandáž na lakeť stačí ručne vyprať vhodným čistiacim prostriedkom, opláchnuť a nechať uschnúť.

golfový a tenisový lakeť

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie bandáže .

Informacie o značke Mueller

Značka Mueller vyrába špičkové bandáže, ortézy, fixačné tejp, lepidlá, odstraňovače tejp, podtejp a mnoho ďalších zaujímavých produktov pre športové medicínu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE