loading

Mycosin Forte sérum 10 ml + 2 ml ZADARMO

Značka: Cannaderm | Kód: z44000
Cannaderm Mycosin Forte sérum 10 ml + 2 ml ZADARMO
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikáty
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Mycosin Forte sérumnové a účinnejšie zloženie sa 40% konopného oleja.

Sérum Mycosin Forte je určené pre špeciálnu starostlivosť o pokožku a nechty so sklonom ku kožným plesniam (mykózam). Upokojuje svrbenie a pálenie pokožky, obmedzuje množenie kožných a nechtových plesní. Možno ho použiť aj do vodných kúpeľov, či pridať do krému a aplikovať na postihnuté miesta.

Zloženie:

 • Normálna hladina glukózy v krvi
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • Normálny stav pokožky
 • Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému - hladina cholesterolu
 • Normálna činnosť svalov a kĺbov
 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • antioxidant
 • Normálne trávenie - chuť do jedla
 • Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému -obeh - prekrvenie
 • libido

Prídavné látky:

batterikal, citrusové silice

Ako používať:

Sérum dôkladne pretrepte a jemne rozotrite na pokožke či nechtoch. Prípadné začervenanie pokožky nie je na závadu a samo vymizne. Možno pridať aj niekoľko kvapiek séra do ošetrujúceho krému či mlieka.

Balenie:

10 ml + 2 ml ZADARMO

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Určené len na vonkajšie použitie. Neparfumované. Neobsahuje ropné produkty (vazelínu, parafín, minerálne oleje). Nepoužívajte na ošetrenie očných partií ani slizníc.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie konopnú kozmetiku .

Produkt je tiež v sekciach

Problematiky - Časti tela - Koža - Kvasinky - Nechty - Vlasy, nechty - Koža - Plesne - Nechty - Plesne

Informacie o značke Cannaderm

Spoločnosť CANNABIS Pharma-derm je prvou spoločnosťou v Českej republike, ktorá sa zaoberá využitím bohatstva konopnej byliny pre špeciálne kozmetické a potravinárske účely. Preparáty CANNADERM sa vyznačujú prírodne vyváženým pomerom nevyhnutných vitagénov, ktorými sa v rastlinnej ríši môže pochváliť iba konope. Ich vysoké zastúpenie a kombinácia s hojivými výťažkami z liečivých bylín zaisťuje pokožke a slizniciam vytvorenie optimálneho prostredia pre zdravý, bezproblémový vývoj a správnu funkciu kožných buniek. Prípravky nie sú parfumované a neobsahujú ropné produkty. Garantovaný obsah liečivého konope zaručuje optimálny a dokonalý pomer nenasýtených mastných kyselín čistého konopného oleja, ktorý spolu s ďalšími bylinnými výťažkami účinne a hĺbkovo pôsobí na ľudskú pokožku, urovnáva medzibunkovej konflikty a aktivuje prirodzenú regeneračnú schopnosť kožných buniek. Zároveň je obnovovaný prirodzený ochranný mikrofilm pokožky a dochádza tak k vyrovnaniu pH, hydratačné a lipidovej rovnováhy. Liečivé konope tak výrazne prispieva k zdraviu pokožky. Značku CANNADERM radíme k výrobcom prírodnej kosmetki, pretože sa pri výrobe používajú suroviny preukázateľne vybrané z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva - overené certifikátom CPK a CPK BIO .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


80%
Hodnotenie
19.06.2017
Váš produkt Mycosin Forte som objavil na vašich internetových stránkach a potešilo ma, že účinkuje presne podľa opisu vo vašej ponuke. Postupne som si objednal už tretí fľaštičku a niekoľkých svojim známym Mycosin odporučil.
25.04.2017
Výrobok Mycosin používam po celú dobu od zakúpenia. Zaznamenala som ústup nechtové mykózy. Ešte nevymizla uplně. Pod nechtom sa ešte stále tvorí.
24.11.2014

S výrobkom Mycosin majú výsledky moji zákazníci, ktorí bojujú s mykózou nechtov a mykózou kože na nohách.

80%

21.09.2019
Zatiaľ ho používam krátko.Vybrala som ho pre jeho zloženie.Vadí mi aplikácia,predstavovala by som si dávkovač-pipetu.
80%

21.09.2019
Pre: Už po pár dňoch používania vidím výrazný rozdiel. Pozor ale ako ho nanášate, ak prstami tak si nepretrite oči :D lebo to štípe ako s...
HORE