loading

Mydlo s prírodným olejom Ginko biloba 125 g

Značka: Kappus | Kód: z56911
Kappus Mydlo s prírodným olejom Ginko biloba 125 g
Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Toto Ginkgo biloba mydlo je vyrobené z čistených rastlinných olejov, čo pomáha k revitalizačné starostlivosť o pokožku a je šetrné k životnému prostrediu. Základ mydla tvorí vysoko kvalitné mydlové jadro z neutrálneho rastlinného kokosového oleja a ďalších olejov, ktoré sú čistené na potravinársku kvalitu podľa starých, ľudových metód.

Pri používaní mydla sa uvoľňuje celá rada prísad potrebných pre vysoko šetrnú a prírodné starostlivosť o pokožku aj pleť.
Tento produkt prezentuje skúsenosti tisícročnej čínskej ľudovej a modernej bylinné medicíny z najstarších a najjemnejších produktov pre relaxačné symbiózu v starostlivosti o pokožku a pleť.

 • Neobsahuje živočíšne látky,
 • pH 10-11.

zloženie:

Sodium Palmae Aqua, Glycerín, Sodium Cocoate, Sorbitol, Parfum, hydrogenated Coconut Acid, Ginkgo biloba Leaf Extract, Propylene Glycol, Glucose, Lactic Acid, * Citronellol, * Geraniol, * Hexyl Cinnamal, * Butylphenyl Methylpropional, * Limonene, * Linalool , * Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene, carboxaldehyde, Tetrasodium etidronate, Tetrasodium EDTA, Sodium Chloride, Mica, CI 47005/74160/77891

Balenie:

125 g

Informacie o značke Kappus

Kappus je rodinná firma piatej generácie, ktorá sa zaoberá výrobou jedných z najkvalitnejších mydiel a telovej kozmetiky na báze rastlinných látok. K výrobe používa najkvalitnejšie ingrediencie z obnoviteľných zdrojov na prírodnej báze. PH mydiel je v rozmedzí 10-11. Sú ideálne voblbou pre citlivú, problematickú, suchú i mastnú pokožku.

Ekologická výroba je v harmonickom súlade s prírodou. Všetky odpady, ktoré pri výrobe vznikajú au ktorých je to možné, sú recyklované. Žiadne z výrobkov nie sú testované na zvieratách, neobsahujú konzervanty, ďalšie neobsahujú živočíšne látky a sú bez dráždivých parfemáciou a farbív.

Mydlá Kappus sú až 8x účinnejšie ako klasický sprchový gél a vydržia až 3x dlhšie ako iná mydla.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Další produkty od značky Kappus

HORE