loading

Náhradný soľný filter do prístroja Salin Plus

Značka: Salin | Kód: z5039
Salin Náhradný soľný filter do prístroja Salin Plus
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikáty
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Náhradné filtračné blok do prístroja Salin Plus .

Pri celodennom zapnutí odporúčame výmenu bloku po 4 mesiacoch. Pri používaní najmä v noci 8 hodín je odporučená výmena za 6 mesiacov.

Ako používať:

Postup pri výmene filtra:

 • vyberte napájací zdroj (adaptér) zo zásuvky,
 • vyberte zástrčku zo zadného konektoru prístroja,
 • vytiahnite veko prístroja a vyberte použitý filtračný blok,
 • nasaďte starostlivo na svoje miesto nový filtračný blok a namontujte naspäť veko prístroja,
 • obnovte napájanie prístroja.

Upozornenie:

Uchovávajte v suchu pod 40 ° C v pôvodnom obale.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie ionizátory vody a vzduchu .

Informacie o značke Salin

KONTAKT: Daniela Hoffmannová, SALIN - DOMÁCA SOĽNÁ JASKYNE, Na pozorce 6/1492, 193 00 Praha 9.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
22.06.2017
Salin Plus soľný prístroj na čistenie vzduchu používam v spálni a som spokojná. Veľmi pozitívne pôsobí na chronické problémy dýchacích ciest a tým mi zaistil pohodlný nerušený spánok.
06.10.2016
S náhradným soľným filtrom som veľmi spokojná, používam ho už 3 roky, zlepšila sa mi chronická nádcha, som menej prechladnutá a hlavne som sa zbavila "chronického zimného kašľa". Vzduch je zo soľnej jaskyne príjemný. Soľný filter používam denne, od popoludnia až do rána, cez víkend nonstop, filter mením cca každých 5 mesiacov.
16.03.2015
Sa soľným filtrom do prístroja Salin S2 som maximálne spokojná. Než sme ho začali u syna používať, bol stále chorý, časté hospitalizácie v nemocnici s bronchitídou, večné nádchy, angíny a pod. Teraz už rok používame na noc soľnú jaskyňu a neboli sme u lekára ani v nemocnici, náklady minimálne cca 120kč na mesiac, dieťa zdravé a rada ju odporúčam ďalej. Tvrdím, že by ju v dnešnej dobe mal mať doma každý, kto má doma dieťa alebo trpí v zimnom období chorobami, nech už akýmikoľvek.
22.12.2014

Mám soľnú jaskyňu už dlhšiu dobu a som veľmi spokojná. Zmierňuje u mňa vplyv fajčenia, veľmi dobre spím, bývam menej náchylná k rôznym respiračným ochoreniam. Jediná vada je, že je hlučnejší.

18.02.2014

Prístroj Salin Plus používam už 2 mesiace každú noc a doposiaľ sa u mňa nevyskytla nádcha, ani prechladnutie. V kombinácii so zvlhčovačom vzduchu vytvára veľmi príjemné prostredie na spánok.

HORE