loading

Natu ral Medicaments Konopný mix

Značka: Natural Medicaments | Kód: z53071
Natural Medicaments Natu ral Medicaments Konopný mix
Zľava 14%
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Znížili sme pre vás cenu tohto produktu o 14%. Akciová ponuka platí do 16.06.2019 alebo do vypredania zásob.
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Unikátna kombinácia konopného semienka v kapsuliach, plného esenciálnych aminokyselín + konopného oleja s ideálnym pomerom omega-3 a omega-6 NMK vo výhodnom balíčku.

Balíček Konopný mix obsahuje:

Cannabis Power konopné kapsle - 120 kapslí

Produkt Cannabis Power - konope siate obsahuje širokú paletu zdraviu prospešných látok.

Semená konope obsahujú až 35% oleja. Konopný olej je bohatý na esenciálne mastné kyseliny omega-3 a omega-6. Olej obsahuje najmä kyselinu linolovú, alfa-linolovú a kyselinu gama-linolénovú (GLA). Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Cannabis oil 60 kapslí

Cannabis oil obsahuje konopný olej, ktorý prispieva k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému, svalov a kĺbov, priaznivo ovplyvňuje normálnu hladinu cholesterolu. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Cannabis oil - BIO Konopný olej 250 ml

Cannabis oil - BIO Konopný olej je rastlinný olej získavaný lisovaním semien rastlín Cannabis sativa (konope siate) za studena.

Konopný olej - Cannabis oil má relatívne nízku teplotu rozkladu a preto nie je vhodný pre smaženie a fritovanie. Konopný olej neobsahuje THC a preto nemá žiadne psychoaktívne účinky.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie produkty s kanabisom .

Informacie o značke Natural Medicaments

Spoločnosť NATURAL MEDICAMENTS vznikla v roku 2001, zaoberá sa predajom výberových prírodných produktov a vývojom vlastných produktových radov, pričom dôraz je vždy kladený na kvalitu spracovania a starostlivý výber prírodných zložiek. Hlavnou filozofiou spoločnosti je prístup k oblasti zdravia z pohľadu prírodnej, celostnej a alternatívnej medicíny. NATURAL MEDICAMENTS - Všetko pre vaše zdravie.

Vivantis a.s., Školní nám. 14, 537 01 Chrudim

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


86%
Hodnotenie
21.10.2016
Čakal som trošku dlhšiu dobu, ale teraz musím povedať, že sa výsledok po používaní produktov Cannabis Power a Bio Konopné semienko lúpané prejavil veľmi skoro. Úprava metabolizmu, celková aktivita organizmu, to všetko je zlepšiť. V ďalšej dobe určite budem chcieť využiť aj iné produkty z konope.
04.05.2016
Cannabis oil - BIO Konopný olej používam ako na vlasy, tak aj do jedál. Vlasy sú po oleji veľmi vyživené.
Goji Kustovnica čínska je tiež veľmi výborná, predovšetkým, keď ju užijete na lačno po ranu. Prestala ma páliť záha a črevné problémy tiež ustúpili. Panthenol šampón na narušené vlasy je tiež veľmi účinný. Lupiny takmer zmizli a pokožka sa vo veľkej miere upokojila.
05.02.2014

Myslím, že mi prípravok Cannabis Power pomáha. Asi som čakal o niečo vyššia účinky. Inak som spokojný.

100%

16.06.2019
budem používať so zámerom na zníženie hladinu cholest. v krvi.
100%

16.06.2019
CELKOVE POSILNENIE ORGANOZMU
HORE