Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Natu rGYN Scarlett - bylinné vaginálnej teliesko - 2 ks

Značka: Miroslav Skalický - medicaHERBA Kód: z4319

Popis

NaturGYN Scarlett sú bylinná vaginálne telieska určená na podporu udržiavanie gynekologického a urologického zdravie ženy.

Obsahuje 7 botanicky zdokumentovaných bylín a živicu Borneol, upravených do formy vaginálneho telieska. Jedná sa o čisto prírodný zdravotnícky prostriedok (gulička s priemerom 12 mm). Obsiahnuté účinné látky preukázateľne napomáhajú potlačiť vaginálne infekcie (vaginálne mykózy) a bakteriálnej vaginózy spojené s dyskomfortom (výtoky, svrbenie, pálenie, zápach, bolesť pri močení, pohlavnom styku) a infekcie močových ciest (obsahuje byliny s antiseptickým účinkom).

Kedy NaturGYN Scarlett bylinné vaginálnej teliesko pomáha:

  • obnovuje optimálne pošvové prostredie (regeneruje a očisťuje pošvovej sliznici),
  • má lokálne antimikrobiálne, protizápalový a adstringentný účinok (v mieste pôsobenia zabraňuje ďalšiemu šíreniu infekcie a zápalu),
  • má koagulačný účinok (uplatňuje sa pri zrážaní bielkovinových častíc kvasiniek, baktérií a odumretých vrstiev pošvovej sliznice a to tak, že zráža fragmenty bielkovinovej povahy),
  • napomáha resorpciu (vstrebávanie) tekutín a sekrétu,
  • nemá žiadne významné vedľajšie účinky, ani TSS (syndróm toxického šoku).

Upozornenie

Teliesko nepoužívajte 6 dní pred očakávanou menštruáciou a 3 dni po jej ukončení. Pohlavný styk je v priebehu aplikácie nežiaduce. Možno používať s antikoncepciou. Nepoužívajte v prípade alergie na bylinné zložky. Pri nežiaducich prejavoch teliesko vyberte. Prípravok je vhodné používať aj v tehotenstve. Nepoužívajte v období menštruácie. Pred použitím čítajte pozorne príbalový leták. Uchovávajte na suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt nenahrádza farmakologickú liečbu a lekársku starostlivosť. Nie je liekom. Teliesko je opatrené hygienicky nezávadným bavlneným obalom s absorpčným vláknom a nitkou k vybratie. Bylinné vaginálne teliesko sa vyrába v prísne sterilných podmienkach.

Ako používať

  1. Teliesko vyberte z obalu.
  2. Pred použitím uvoľnite šnúrku na výbežku telieska.
  3. Zaveďte teliesko aj prst na dĺžku natiahnutého ukazováka do vagíny smerom dozadu - viď nákres na príbalovom letáku. Ak teliesko stále cítite (napr. Pri sedení, chôdzi), načíta sa znova trochu hlbšie. Šnúrka musí zostať vonku.
  4. Nechajte pôsobiť 72 hodín.
  5. Po uplynutí tejto doby teliesko vyberte zatiahnutím za šnúrku.

Teliesko je ľahko aplikovateľné. Pred aplikáciou je možné namočiť ho na 2 minúty do vody (čisté, prevarenej, vlažné). Odstráni sa tak pocit suchosti a napätia v prvých hodinách po aplikácii.

Pre udržanie dobrého stavu je vhodné používať 1 teliesko mesačne. Pri ťažkostiach je vhodné používať 2 telieska mesačne s prerušením na 1 deň medzi aplikáciami. Aplikácia sa opakujú každý mesiac do odznení ťažkostí, najmenej po dobu 3 mesiacov.

Balenie

2 ks bylinná vaginálny telieska

1

Jarva monnierova (Cnidium monnieri), stemona japonská (Stemona sessilifolia), cypřišník letné (Fructus kochiae), srdcovník obyčajný (Leonurus Cardiac), pupenec drsný (Rhizoma smilacis glabrae), děhel čínsky (Angelica sinensis), koprníček wallichův (Ligusticum wallichii), bornejský gáfor (Borneol)

Náš tip

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky na kvasinky a ženské pohlavné orgány .

Ďalšie informácie o lieku Natu rGYN Scarlett - bylinná vaginálne telieska nájdete v článku Scarlett - prírodná starostlivosť o ženy .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?

Spýtajte sa odborníkov

Poradiť sa

Objednávky a informácie

Lucia Matulová

Lucia Matulová

Po-Pá: 8-20 h

So-Ne: 10-18 h

+421 220 512 509

[email protected]

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Značka: Miroslav Skalický - medicaHERBA

KONTAKT: Miroslav Skalický - medicaHERBA , Jana Palacha 1552, 530 02 Pardubice 2.

Ověřeno zákazníky

Hodnotenie tohto kúsku

93 % Celkem 4 hodnocení Všechna hodnocení
dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd