loading

Natu rGYN Scarlett - bylinné vaginálnej teliesko - 2 ks

Značka: Miroslav Skalický - medicaHERBA | Kód: z4319
Miroslav Skalický - medicaHERBA Natu rGYN Scarlett - bylinné vaginálnej teliesko - 2 ks
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikáty
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

NaturGYN Scarlett sú bylinná vaginálne telieska určená na podporu udržiavanie gynekologického a urologického zdravie ženy.

Obsahuje 7 botanicky zdokumentovaných bylín a živicu Borneol, upravených do formy vaginálneho telieska. Jedná sa o čisto prírodný zdravotnícky prostriedok (gulička s priemerom 12 mm). Obsiahnuté účinné látky preukázateľne napomáhajú potlačiť vaginálne infekcie (vaginálne mykózy) a bakteriálnej vaginózy spojené s dyskomfortom (výtoky, svrbenie, pálenie, zápach, bolesť pri močení, pohlavnom styku) a infekcie močových ciest (obsahuje byliny s antiseptickým účinkom).

Kedy NaturGYN Scarlett bylinné vaginálnej teliesko pomáha:

 • obnovuje optimálne pošvové prostredie (regeneruje a očisťuje pošvovej sliznici),
 • má lokálne antimikrobiálne, protizápalový a adstringentný účinok (v mieste pôsobenia zabraňuje ďalšiemu šíreniu infekcie a zápalu),
 • má koagulačný účinok (uplatňuje sa pri zrážaní bielkovinových častíc kvasiniek, baktérií a odumretých vrstiev pošvovej sliznice a to tak, že zráža fragmenty bielkovinovej povahy),
 • napomáha resorpciu (vstrebávanie) tekutín a sekrétu,
 • nemá žiadne významné vedľajšie účinky, ani TSS (syndróm toxického šoku).

Zloženie vaginálneho telieska:

Jarva monnierova (Cnidium monnieri), stemona japonská (Stemona sessilifolia), cypřišník letné (Fructus kochiae), srdcovník obyčajný (Leonurus Cardiac), pupenec drsný (Rhizoma smilacis glabrae), děhel čínsky (Angelica sinensis), koprníček wallichův (Ligusticum wallichii), bornejský gáfor (Borneol)

Ako používať:

 1. Teliesko vyberte z obalu.
 2. Pred použitím uvoľnite šnúrku na výbežku telieska.
 3. Zaveďte teliesko aj prst na dĺžku natiahnutého ukazováka do vagíny smerom dozadu - viď nákres na príbalovom letáku. Ak teliesko stále cítite (napr. Pri sedení, chôdzi), načíta sa znova trochu hlbšie. Šnúrka musí zostať vonku.
 4. Nechajte pôsobiť 72 hodín.
 5. Po uplynutí tejto doby teliesko vyberte zatiahnutím za šnúrku.

Teliesko je ľahko aplikovateľné. Pred aplikáciou je možné namočiť ho na 2 minúty do vody (čisté, prevarenej, vlažné). Odstráni sa tak pocit suchosti a napätia v prvých hodinách po aplikácii.

Pre udržanie dobrého stavu je vhodné používať 1 teliesko mesačne. Pri ťažkostiach je vhodné používať 2 telieska mesačne s prerušením na 1 deň medzi aplikáciami. Aplikácia sa opakujú každý mesiac do odznení ťažkostí, najmenej po dobu 3 mesiacov.

Balenie:

2 ks bylinná vaginálny telieska

Upozornenie:

Teliesko nepoužívajte 6 dní pred očakávanou menštruáciou a 3 dni po jej ukončení. Pohlavný styk je v priebehu aplikácie nežiaduce. Možno používať s antikoncepciou. Nepoužívajte v prípade alergie na bylinné zložky. Pri nežiaducich prejavoch teliesko vyberte. Prípravok je vhodné používať aj v tehotenstve. Nepoužívajte v období menštruácie. Pred použitím čítajte pozorne príbalový leták. Uchovávajte na suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt nenahrádza farmakologickú liečbu a lekársku starostlivosť. Nie je liekom. Teliesko je opatrené hygienicky nezávadným bavlneným obalom s absorpčným vláknom a nitkou k vybratie. Bylinné vaginálne teliesko sa vyrába v prísne sterilných podmienkach.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky na kvasinky a ženské pohlavné orgány .

Ďalšie informácie o lieku Natu rGYN Scarlett - bylinná vaginálne telieska nájdete v článku Scarlett - prírodná starostlivosť o ženy .

Informacie o značke Miroslav Skalický - medicaHERBA

KONTAKT: Miroslav Skalický - medicaHERBA , Jana Palacha 1552, 530 02 Pardubice 2.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


93%
Hodnotenie
09.03.2019
Natu r Gyn vnímam ako dlhodobejší prípravok, takže trvalé výsledky sa uvidí. Momentálne som v 2. trojmesačnej fáze užívania. Dlhodobo som mala gynekologické ťažkosti. Vďaka bylinným telieskam som sa naozaj "vyčistila". Rozhodne sa vďaka tomuto prípravku cítim lepšie a v porovnaní s ostatnými "chemickými" prípravky mi rozhodne najviac pomohol aj v trvalejším hľadisku. Predchádzajúce prípravky mi zabrali totiž vždy tak na mesiac. V tomto vnímam veľký rozdiel. Zároveň je pre mňa dôležité, že existuje niečo takto účinného na prírodnej báze. S pozdravom KN
07.06.2017
S prípravkom NaturGYN Scarlett som bola maximálne spokojná. Môžem odporučiť, produkt naozaj spĺňa všetky parametre, ktoré popisujete. Budem pravidelne používať.
25.04.2017
Bylinné teliesko NaturGYN Scarlett mi veľmi pomohlo od častých mykóz a aj moja gynekologička mi ho schvaľuje. Používam opakovane.
05.09.2016
Sama za seba som s telieskom NaturGYN Scarlett veľmi spokojná. Teliesko som použila presne tak, ako je v návode doporučované. Počas "použitie" som necítila žiadne pálenie ani akékoľvek iné vedľajšie príznaky. Po použití telieska som sa cítila veľmi dobre a taká "čistá". Za ma môžem len odporučiť!
80%

23.09.2019
Už som raz tieto vaginálne telieska použila a bola som spokojná - používam ich hlavne preventívne na prečistenie
HORE