loading

Naturvit LeanGard 500 mg 90 kapslí

Značka: NATURVIT | Kód: z60304 | Doplnok stravy
NATURVIT Naturvit LeanGard 500 mg 90 kapslí
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Novinka
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

LeanGard® je patentovaná zmes aktívnych látok podporujúca pocit nasýtenia, znižovanie obsahu tukov v tele a následnú stratu hmotnosti.

Kombinácia látok ForsLean®, GarCitrin® a čierneho korenia klinicky preukázala bezpečnú a efektívnu úlohu v programoch kontroly telesnej hmotnosti.

Coleus prispieva k regulácii metabolizmu tukov a na ich uvoľňovanie v programoch udržiavaní telesnej hmotnosti.

Garcinia potláča tvorbu tukov a ich ukladanie v tele, znižuje tukové zásoby a redukuje pocit hladu.

Korenie pomáha pri udržiavaní telesnej hmotnosti, v rastlinných zmesiach zvyšuje účinnosť iných bylinných zložiek.

LeanGard® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Sabinsa.

Prídavné látky:

Kapsule: želatína

Dávkovanie:

Užívajte 2 kapsule denne (ráno a večer). Zapite dostatočným množstvom vody.

Balenie:

90 kapsúl

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Doplnok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Nevhodné pre deti. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu, teplote do 25 ° C a mimo dosahu slnečných lúčov.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie produkty podporujúce chudnutie.

Informacie o značke NATURVIT

Natu rVit care je nová značka kozmetických prípravkov pre starostlivosť o celé telo, a zároveň aj radu potravinových doplnkov. Natu rVit care ponúka spotrebiteľom inovatívne výrobky s prírodnými ingredienciami. Vlastnosti všetkých produktoch Natu rVit care sú na vysokej kvalitatívnej úrovni a patrí do segmentu top produktov na trhu. Pri vývoji všetkých produktov rady Natu rVit care je kladený veľký zreteľ na konečného spotrebiteľa a jeho celkovú spokojnosť s používaním týchto produktov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE