loading

Nimbový olej 60 ml

Značka: Blue Step | Kód: z1278
Blue Step Nimbový olej 60 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Nimbový olej s orieškovo-cesnakovou vôňou obsahuje špeciálne zložky - nimbin, nimbidin, nimbidol, gedunin, sodium nimbinate, quercetin, salannin a azadirachtin, ktoré majú jedinečné účinky na pokožku.
V nimbovom oleji je obsiahnutý vysoký podiel mastných kyselín, ktoré svojím účinkom zjemňujú a zvlhčujú pokožku (kyselina olejová 52,8%, stearová 21,4%, palmitová 2,6%, linolénová 2,1% atď.). Obsahuje vitamín E a esenciálne aminokyseliny.

Zloženie:

100% nimbový olej lisovaný za studena (Melia azadirachta)

Ako používať:

Aplikujte priamo na pokožku a alebo pridajte pár kvapiek do vašej obľúbenej telovej alebo vlasovej kozmetiky.

Balenie:

60 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Nimbový olej začína tuhnúť už pri izbovej teplote. Stuhnutí neovplyvňuje jeho kvalitu, ale potvrdzuje. Krajina pôvodu USA.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na pokožku .

Informacie o značke Blue Step

V programe NástrojeZdraví ® spoločnosť BLUE STEP spol. s ro. ponúka novú komplexnú starostlivosť o človeka. Zámerom je prinášať zákazníkom produkty, ktoré najviac zodpovedajú ľudskej prirodzenosti - produkty, ktoré nezanechávajú žiadne negatívne stopy na zdravie ľudí, ani na životnom prostredí. Výber produktov jednotlivých NástrojůZdraví ® je vedený tak, aby vo vás navodil rovnováhu a celkový pocit zdravia. Zaradenie výrobkov do ponuky predchádza starostlivý výber a konzultácie s poprednými odborníkmi v odbore. Zvyšovaním počtu NástrojůZdraví ® sa spoločnosť snaží, aby čo najlepšie pokryli potreby vášho tela i ducha.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


67%
Hodnotenie
13.10.2014

Nimbový olej som si kupovala hlavne kvôli rozsiahlym pigmentovým škvrnám, ktorými bohužiaľ trpím.
Dočítala som sa teda, že zaberá aj na tento problém. Bohužiaľ tento olej je naozaj veľa aromatický a jeho vôňa nepatrí medzi príjemné. Ale jeho účinky toto všetko predčí a tak som sa rozhodla olej použiť v zmesi olejov. Zmiešala som si teda arganový , nimbový a šípkový olej a pridala pár kvapiek éterického oleja z levandule a ruže damašskej. Túto zmes používam na tvár a prvé výsledky dostavujú v podobe bledších škvŕn. Nimbový olej tiež veľmi dobre hoja rôzne vriedkov, akné a vďaka tomu mám tvár bez chybičky a bez vrások:-) A povedzte, ktorá žena by toto nechcela:-))) Nimbový olej našiel u mňa tiež využitie v boji proti lupinám. Tu olej miešam s kokosovým olejom a votrite do pokožky hlavy. Celé nechám pôsobiť cez noc. Ráno umyjem saponát. Koža je nádherne upokojená, hlava nesvrbí a lupiny sa už nerobia.Nimbový olej som si tiež pridala do bambuckého masla a tým ošetrujem ekzém v predlaktí.

Tiež sa veľmi pozitívnym účinkom.Tak niečo málo z môjho použitia.:-)

02.05.2013

Nimbový olej pomáha pri uvedených ťažkostiach. Odporúčam.

formule
90%

13.11.2019
olej je super, ale sam o sebe hrozne smrdí. Takže som ho zmiešala s arganovým a šípkovým olejom + pár kvapiek éterického oleja a použitie na pleť je super. Týmto získate luxusný ošetrujúce, regeneračné a hydratačné pleťový olej
Pre: hydratácie, zjednotenie pleti, rýchlejšie hojenie akné,

Proti: neskutočný puch: - ((((

100%

13.11.2019
odporúčam
Pre: pomáha pri uvedených problémoch

Proti: nič

10%

13.11.2019

Proti: pokazde mensia flaska a stale drahsia

HORE