loading

Health Food Partners Nuke Forte 60 tob.

Kód produktu: z4966

Health Food Partners Nuke Forte 60 tob.

Dostupnosť:nedostupné - strážiť

Do obľúbených

  • Lehota na vrátenie 1 rok × Lehota na vrátenie 1 rok

    1 rok na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
    Dostanete toľko času, koľko potrebujete. Počas 1 roka od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

  • Lekárska poradňa ZADARMO Lekárska poradňa ZADARMO
Health Food PartnersNuke Forte 60 tob.701.06out_of_stock

Popis:

Nuke Forte je účinný doplnok stravy plný energie pre všetkých, ktorí potrebujú znížiť mieru únavy a vyčerpania.

Prípravok Nuke Forte obsahuje nukleotidy a komplex vitamínov radu B, ktoré okrem iného prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu. Vitamín C a zinok potom prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému ak ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

Základná zložka produktu, nukleotidy, sú všadeprítomné zlúčeniny v bunkách všetkých živých organizmov majúce rozhodujúcu úlohu v rade biologických procesov. Dlhú dobu sa vedci domnievali, že pri ich zvýšenej potrebe si je telo schopné ich dostatok zabezpečiť samo, ale ukázalo sa, že je potrebné telu je dodávať. Nukleotidy sú tak z mnohých hľadísk veľmi dôležitú nutričnou zložkou. Ich nedostatok sa môže prejavovať nielen horšom vysporiadaním s energetickým výdajom, ale tiež rozkolísáním radu imunitných funkcií, či sa odraziť na funkciu pečeňového tkaniva, srdca a črevného traktu.

Vhodným spôsobom, ako telo zásobiť dostatočným množstvom tejto látky, je doplniť je účinným doplnkom stravy. Príkladom je jedinečný produkt Nuke Forte, ktorý navyše obsahuje komplex ďalších účinných látok, ktoré podporujú ako prirodzenú funkciu nukleotidov, tak samy o sebe posilňujú obranu proti nadmernej únave organizmu, prispievajú k úspešnej regenerácii a celkovo posilňujú imunitu.

Zloženie v 1 kapsule:

Prídavné látky:

želatína (obal kapsuly), uhličitan horečnatý (protihrudkujúca látka)

Dávkovanie:

Užívajte 1-3 kapsuly denne (pre dosiahnutie približné odporúčanej dennej dávky u dospelej osoby užívajte 3 kapsuly denne). Deti od 3 rokov užívajú 1-2 kapsuly denne.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 20-60 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky na únavu a nedostatok energie .

Značka:

Health Food Partners

Prezerali ste tieto produkty

  • Health Food Partners Nuke Forte 60 tob.
Dopravné už od 1,90 €,
nad 50,00 € ZADARMO
x
prvni