loading

OBEZIN 90 tob.

Značka: Danare | Kód: z3984
Danare OBEZIN 90 tob.
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Cholesterol.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

OBEZIN je český výrobok, ktorý má pozitívny vplyv na kontrolu váhy. Vyskúšajte OBEZIN tiež ako súčasť detoxikácie organizmu.

Ako OBEZIN funguje?

Behom pol hodiny sa OBEZIN v žalúdku rozpustí a mnohonásobne zväčší svoj ​​objem. Vytvorená gélová substancie sa zmieša s jedlom a zaplní žalúdok. Vyvolá pocit nasýtenia, hoci ste zjedli menšiu porciu a spomalí proces trávenia.

Častejšie konzumáciou menších porcií znížite váš kalorický príjem a schudnete rýchlejšie. Navyše sa zníži vaša chuť na sladké a nutkanie prejedať sa v neskorých hodinách.

Zloženie v 1 kapsule:

Množstvo 'Zložka 'Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
600 mg aPrírodné polysacharidový komplex PSC ™
500 mg aGlukomanan Prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi pri prívode 4 g glukomananu. Zapiť veľkým množstvom vody, aby sa zabezpečilo, že sa látka dostane do žalúdka.
V rámci nízkoenergetickej diéty prispieva k zníženiu hmotnosti pri konzumácii 3 g glukomananu v troch dávkach po 1 g zapitých 1-2 pohármi vody, pred jedlom a v rámci nízkoenergetickej diéty. Zapiť veľkým množstvom vody, aby sa zabezpečilo, že sa látka dostane do žalúdka.
100 mg xZlatý ľan normálne trávenie
antioxidant
Kontrola telesnej hmotnosti
Komfort pri menopauze
Normálna činnosť srdca
Normálna funkcia prostaty
Normálne funkcie črevného traktu (pravidelnosť)
Normálna funkcia pŕs
Normálna činnosť pohlavných orgánov - hormonálna aktivita
50 mg xSpirulina (Arthrospira platensis) Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
antioxidant
Kontrola telesnej hmotnosti
Normálna hladina cukru v krvi
Tonus, vitalita
Svalová hmota - chudnutie

Prídavné látky:

stearan horečnatý, želatína, oxid titaničitý

Dávkovanie:

Užívajte 3x denne 1-2 kapsuly, maximálne 4 kapsuly. Kapsuly užívajte aspoň 30 minút pred každým jedlom a zapite je minimálne 1 pohárom vody (0,3-0,4 l). Dávku možno zvýšiť každých 5 dní o 1 kapsulu na jedno jedlo, až sa pocit hladu výrazne zníži. Neužívajte po dobu dlhšiu ako 30 dní. V chudnúce kúre možno opäť pokračovať po 5 dňoch. Skladujte pri teplote od 15 ° C do 25 ° C.

Balenie:

90 kapsúl - dávka na cca 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy, pri gastrointestinálnych ochoreniach, pri stenóze pažeráka alebo už existujúcich črevných ťažkostiach. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhradou pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote 15-25 ° C.

Ďalšie oznámenie:

Odporúčame kombinovať s produktmi FitMe Slim & Sun 100 kapslí a FitMe Burn 200 tbl.

 

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky pre kontrolu hmotnosti .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


75%
Hodnotenie
11.09.2017
S prípravkom OBEZIN som spokojný. Mierni hlad a obmedzuje nadmerné prejedanie.
16.08.2017
S obenzinem som veľmi spokojný.
15.06.2017
S produktom OBEZIN som veľmi spokojná, pomohol mi znížiť váhu. Kapsuly som po určenej dávke postupne znižovala, jedla som normálne len menšie porcie a nemám chuť na sladké. Môžem vrelo odporučiť. Balenie som nedobrala celé, už nie je potreba. Schudla som 5 kg, váhu si udržujem a keď sa pridá trochu pohybu, je to skvelé. Som naozaj rada, že som prípravok vyskúšala, ďakujem moc.
14.06.2017
Lubrikant väziva Biora je vynikajúci prostriedok na namáhané svalstvo, ktoré prestane bolieť. Pôsobí veľmi dobre aj pri bolestiach kĺbov. OBEZIN pomáha pri redukcii tukov. V mojom prípade na bruchu.
25.10.2016
S OBEZIN som veľmi spokojný, účinkuje presne tak, ako sa píše. Chudne sa krásne, rýchlo a bez jo jo efektu.
HORE