loading

Očný gél 25 g

Značka: Omega Pharma | Kód: z381
Omega Pharma Očný gél 25 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Upokojujúci očný gél s obsahom očianky lekárskeho a aloe vera uľavuje pri únave očí, "ťažkých viečkach", a opuchoch okolo očí.

Kedy očný gél pomáha:

 • pri únave očí,
 • pri ťažkých viečkach
 • pri opuchoch okolo očí,
 • pri namáhaní zraku čítaním,
 • pri dlhej jazde autom,
 • pri práci s počítačom.

Produkt Očný gél obsahuje:

Prídavné látky:

voda, karbomér, fenoxyetanol, etylhexylglycerin, trietanolamín,

Ako používať:

Primerané množstvo naneste na zatvorené viečka a okolie očí.

Balenie:

25 g

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Gél sa dokonale vstrebáva, nezanecháva mastný film. Môže byť použitý ako podklad pre make-up očí. Dermatologicky testované. Skladujte pri teplote do 25 ° C.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na oči .

Informacie o značke Omega Pharma

Omega Pharma je dynamická spoločnosť špecializovaná na vývoj, výrobu a predaj zdravotníckych pomôcok, doplnkov stravy a medikální kozmetiky na lekárenskom trhu OTC, aj v širokej distribúcii tzv. Mass-marketu. Je súčasťou nadnárodnej skupiny Omega-Pharma so sídlom v Belgicku a pôsobnosťou v 40 krajinách sveta.

Od začiatku svojho vzniku je Omega Pharma marketingovo riadenú firmou so silnou orientáciou na zákazníka, jeho potreby, požiadavky a výslednú spokojnosť. Je držiteľom niekoľkých patentov a unikátnych riešení aplikovaných do vysokej účinnosti výrobkov jednotlivých produktových radov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


87%
Hodnotenie
10.01.2018
Očný gél používam v podstate denne, kvôli únave očí z Pc, a má úžasnú účinnosť. Oči sa osvieži a hlavne sa zrak veľa vylepší, pozeranie je čisté a človek má pocit, že dostal nové oči. Tiež mi to pomáha tým pádom od bolesti hlavy, keď nie sú unavené oči, hlava ma nebolí a cítim sa sviežo.
16.06.2014

Aloe vera som zakúpila pre svoju dcéru a vnuka, boli stále chorí. Myslím, že im obom pomohol. Žihľavu som užívala ja, keď som mala zápal priedušiek. Síce som skončila taky na antibiotikách, 14 dní som odolávala, snažila sa liečiť len bylinkami, ale myslím, že preparát je dobrý skôr ako prevencia. Keď choroba prepukne do aktívneho štádia, tak už asi veľmi nepomôže. Ovsená kúpeľ pre 16 mesačné vnučku, u ktorej sa prejavil atopický ekzém, pomáha. Očný gél je výborný, upokojuje pri alergii a oči sa rýchlo upokojili. Aloe vera nosný spray je výborný, vnukovi moc pomáhal pri alergickej nádche. Odporúčam.

27.05.2013

Očný gél skutočne upokojuje okolia podráždených a unavených očí. Od seba i ďalších môžem potvrdiť, že je to dobrý praktický pomocník pre úľavu očiam - napr. po operácii zákalu, únave očí pri práci na PC, všeobecne pri starnúcich očiach, ktoré sa majú sklon podráždiť. Je to skôr welness ako medicína, proste veľmi príjemné.

30.10.2012

Dobrý deň, Očný gél je veľmi príjemný, obzvlášť po celom dni pozerania do obrazovky PC. Lekári v takej veci neverí, ale domnievam sa, že mi svetlík pomohol aj pri liečbe naozaj vážneho zápalu v očiach. Nevyliečil, ale celková liečba prebiehala oveľa rýchlejšie, než som už bohužiaľ u týchto chronických zápalov zvyknutá.

01.11.2009

Očný gél (Altermed) - skvelý, som s ním veľmi spokojná (oči sa mi po ňom upokojili a používam ho veľmi často - som alergik a hľadala som niečo, čo by mi pomohlo sa začervenanými a boľavými očami, kvapky nefungovali, ale gél zabral krásne ). Aloe vera nosový sprej - nepoužívam príliš, ale myslím, že môžem ohodnotiť ako dobré. Zubná pasta WP Aloe vera - som veľmi spokojná. Aloe vera gél 99,5% - nie som si úplne istá účinnosťou, myslím, že skôr užívaný odinakiaľ bol lepší, ale je to len subjektívny pohľad. Masážny gél Play Massage 2v1 - v pohode, už som poznala a kupovala som na istotu. Rakytníkový krém na ruky (Weleda) - vynikajúce, som veľmi spokojná.

HORE