loading

OCUTEIN Allergy očné kvapky 15 ml

Značka: Simply You | Kód: z53237
Simply You OCUTEIN Allergy očné kvapky 15 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

OCUTEIN Allergy sú sterilné hydratačné kvapky pri alergiách.

OCUTEIN Allergy očné kvapky poskytujú úľavu a osvieženie očí:

 

 • pri svrbenie a pálenie,
 • pri symptómoch alergií a sennej nádchy.

Tieto očné kvapky obsahujú tekutý extrakt Helichrysum italicum. Kvety tejto rastliny produkujú olej, ktorý sa používa na liečebné účely.

Ako používať:

Aplikujte niekoľko kvapiek do každého oka 2x až 3x denne alebo podľa potreby. Užívatelia kontaktných šošoviek aplikujte 2-3 kvapky na kontaktnú šošovku pred a alebo po aplikácii kontaktné šošovky. Dĺžka užívania nie je obmedzená.

Balenie:

15 ml

Upozornenie:

Uchovávajte mimo zdroja tepla. Skladujte na suchom mieste pri teplote 5-35 ° C. Použiteľné 90 dní po prvom otvorení. Vhodné aj pre aplikáciu na kontaktné šošovky. Nie je kontraindikované s homeopatickou liečbou. Neobsahuje Thimerosal či benzalkoniumchlorid.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na oči .

Produkt je tiež v sekciach

Problematiky - Časti tela - Oči, uši, ústa - Oči, uši, ústa - Zrak - Zrak

Informacie o značke Simply You

Spoločnosť SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. je dynamicky rastúca spoločnosť špecializujúca sa na výskum, vývoj, výrobu a distribúciu vysoko kvalitných nutraceutík, farmakosmetiky a zdravotníckych pomôcok. Naše prípravky sa vyznačujú vysokou kvalitou, účinnosťou a konkurencieschopnou cenou. Aktivity spoločnosti SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. sú rozprestreté celosvetovo, produkty spoločnosti sú distribuované do takmer dvoch desiatok krajín.

Výrazné investície do výskumu, vývoja, moderných technológií a efektívnosti procesov umožňujú vysokú mieru uspokojenia potrieb našich zákazníkov. Poskytujeme komplexný informačný servis ako lekárom a lekárnikom, tak spotrebiteľom, ktorí aktívne starajú o svoje zdravie. Našou filozofiou je aktívne sa podieľať na zlepšení zdravia zákazníkov a prispievať tak k ich šťastnejšiemu a spokojnejšiemu životu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE