loading

Odstraňovač škvŕn 200 ml

Značka: Ecover | Kód: z934
Ecover Odstraňovač škvŕn 200 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Odstraňovač škvŕn je perfektná pre čistenie golierov, manžiet a ďalších častí oblečenia, výborne čistí škvrny od trávy, blata, vajíčok, moču, tuku, krvi, zmrzliny a pod. spolu s efektívnym ručným kefkou, ktorý balenie obsahuje. Možné použiť na farebné aj biele prádlo, nie je vhodný na bielizeň chúlostivé (vlnu, hodváb a iné).

Výrobky firmy Ecover sú celkom ojedinelé svojimi protialergickými vlastnosťami, ľahkú biologickú rozložiteľnosťou a nevídane nízkou toxicitou voči životnému prostrediu. Ekologická kvalita je daná starostlivým výberom zložiek z obnoviteľných a minerálnych zdrojov vhodných pre citlivú pokožku. Prípravky Ecover sú vyrábané na báze minerálnych látok a rastlinných zložiek, ktoré sa rýchlo rozkladajú (napr. rastlinné oleje, zemiaky, obilniny, citrusové plody).

Zloženie:

> 30% voda, 5 - 15% neiónové tenzidy, <5% aniónové tenzidy, soľ, kyselina citrónová, alkohol, enzýmy, parfém (vôňa levandule; obsah: Linalool), konzervačná látka (0,02% 2-bróm-2- nitropropán-1,3-diol)

Ako používať:

Odev navlhčite vodou a použite malé množstvo prostriedku na škvrny. Aplikátorom (kefkou) votrite odstraňovač do látky. Nie je vhodné na vlnu, hodváb alebo iné chúlostivé prádlo.

Balenie:

200 ml

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Ecover netestuje svoje výrobky a použité zložky na zvieratách. Plastové fľaše, etikety i uzávierky sú 100% recyklovateľné.

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Bezpečnostné listy sú k dispozícii na vyžiadanie.

Standartní vety na nebezpečenstvo:

 • H272 - Môže zosilniť požiar; oxidant.
 • H302 - Škodlivý po požití.
 • H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.
 • H335 - Môže spôsobiť podráždenie Dýchacej ciest.
 • H410 - Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dloudodobými účinkami.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky z ekodrogéria .

Informacie o značke Ecover

Firma ECOVER, založená v roku 1978 v Belgicku, je dnes svetovým pojmom. Prírodné výrobky ECOVER sú celkom ojedinelé svojimi protialergickými vlastnosťami, ľahkú biologickú rozložiteľnosťou a nevídane nízkou toxicitou voči životnému prostrediu. Produkty vyrobené z rastlinných olejov, zemiakov, obilnín alebo citrusových plodov majú vôňu citrusov, mäty alebo myrhy. Ekologická kvalita výrobkov ECOVER je daná starostlivým výberom zložiek z obnoviteľných a minerálnych zdrojov, vhodných pre citlivú pokožku, s najvyššou biologickou rozložiteľnosťou, s veľmi nízkou úrovňou toxicity pre život vo vode. ECOVER figuruje vzhľadom k svojmu prínosu k ochrane životného prostredia na čestnej listine 500 vybraných firiem OSN. Žiadne výrobky značky ECOVER nie sú testované na zvieratách.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


88%
Hodnotenie
24.07.2014

Pracie prostriedky Ecover používam už dlhšiu dobu. Dôvod, prečo som k nim prešla, bol predovšetkým ekologický. Teraz, keď máme doma malého dojčaťa, som veľmi milo prekvapená ich prácou účinnosťou. Na škrvny používam Odstraňovač škvŕn a ďalej jemné kojenecké prádlo pere na nízku teplotu pracím prostriedkom na jemné prádlo . Aj pri nízkej teplote je bielizeň vždy dobre vyprané a navyše veľmi príjemne vonia.

12.12.2013

Odstraňovač škvŕn funguje na väčšinu škvŕn, ktoré inými prostriedkami nešlo vyčistiť. Nezanecháva žiadne stopy na prádle. Úplne odporúčam.

25.03.2013

Všetky prípravky Ecover (sprchovací gél, odstraňovač škvŕn, aviváž, prací prostriedok, prostriedok na oplachovanie riadu do umývačky, tablety do umývačky, odstraňovač vodného kameňa, univerzálny čistiaci prostriedok) absolútne splnili moje očakávania. Sú to jednoznačne kvalitný nealergizujúci prostriedky, ktoré sú decentne parfumované a fungujú dokonale. Som veľmi rada, že som ich zakúpila.

01.11.2009

Dobrý deň, so všetkými výrobkami som nadmieru spokojná. Pre mňa bola novinkou kúpeľová soľ Biotermal od firmy Energy. Celá rodina ju využívame a je naozaj výborná a to aj na únavu. Dokonca sa mi zlepšili opary na tvári. Inak ostatné výrobky sú osvedčené, Ecover na škvrny je skvelý, raz mi pomohol dokonca na fľaky od čučoriedok. A dojčenský krém od Weledy je najlepšie, čo som vyskúšala z prírodnej kozmetiky. Všetkým môžem odporučiť.

80%

12.11.2019
Veľmi dobrý odstraňovač škvŕn, prekvapil ma svoju účinnosť - škvrny od krvi, čokolády aj od neidentifikovateľných vecí naozaj miznú.
Pre: ľahká manipulácia, príjemná vôňa, na škvrny funguje

Proti: malé množstvo - čoskoro sa spotrebuje

HORE