loading

OKUZELL FORTE očné kvapky 10 ml

Značka: Agency MM Health | Kód: z53605
Agency MM Health OKUZELL FORTE očné kvapky 10 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

OKUZELL FORTE očné kvapky0,4% oftalmickej roztok vysokomolekulárneho hyaluronátu sodného, ktorý zlepšuje stabilitu slzného povlaku a udržuje očný povrch zvlhčený, hydratovaný a chránený.

Prípravok OKUZELL FORTE so zvlhčujúcimi a ochrannými vlastnosťami hyaluronátu sodného ponúka úľavu pri podráždení, pocitu suchosti, pálenie a pocitom cudzieho telesa v očiach v dôsledku vplyvov okolitého prostredia ako je vietor, slnko, suchý vzduch, slaná voda, dym, nadmerné svetlo, klimatizácia, vykurovanie , dlhodobé používanie počítača alebo v prípade očnej operácie, konjunktivitídy alebo častého a dlhodobého používania kontaktných šošoviek.

Zloženie:

hyaluronát sodný 0,4%, dodekahydrát hydrogénfosforečnanu sodného, ​​monohydrát dihydrogénfosforečnanu sodného, ​​chlorid sodný, voda

Dávkovanie:

Do každého oka kvapnite 2-3 kvapky denne.

Balenie:

10 ml

Upozornenie:

Ak máte dlhodobé problémy, poraďte sa so svojím očným lekárom.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na oči .

Produkt je tiež v sekciach

Problematiky - Časti tela - Oči, uši, ústa - Oči, uši, ústa - Zrak - Zrak

Informacie o značke Agency MM Health

Agency MM Health je spoločnosť distribuujú doplnky stravy. Súčasťou činnosti tejto spoločnosti je spracovávanie odborných posudkov a štúdií z oblasti farmácie a zdravotníctva na základe dlhoročných skúseností vo farmaceutickom priemysle. Agency MM Health kladie dôraz na dôveru a individuálnu starostlivosť o zákazníkov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE