loading

Olej zo sibírskej jedle bielej 50 ml

Značka: Pharma Activ | Kód: z621 | Doplnok stravy
Pharma Activ Olej zo sibírskej jedle bielej 50 ml
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Éterický olej je prírodný produkt získavaný z jedle bielej rastúce výlučne v ekologicky čistých oblastiach Sibíri. Je zdrojom vitamínov a stopových prvkov v čistej, prírodnej forme. Okrem iného obsahuje antioxidanty, beta karotén a vitamín E. Prípravok normalizuje imunitný systém.

Zloženie:

 • Normálne funkcie dýchacieho systému

Dávkovanie:

Vnútorne: užívajte 1-5 kvapiek denne na lyžičke šťavy alebo medu.

Zvonku: olej možno používať aj zvonka na kožu, pridávať do krémov, šampónov a balzamov, používať na inhaláciu, obklady a aromatické kúpele.

Balenie:

50 ml

Upozornenie:

Doplnok potravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené pri ochorení prieduškovou astmou a mokrým kašľom. U niektorých osôb sa môže objaviť mierna alergická reakcia - drobné sčervenanie kože, ktoré po 2 dňoch ustúpi. Pred použitím je vhodné urobiť test alergických reakcií na jedľovú živicu tým, že na vnútornú stranu dlane alebo na brucho nanesieme niekoľko kvapiek oleja. Pokiaľ sa neobjaví sčervenanie kože alebo vyrážka, je možné samostatne začať kúru. Jedľový olej podlieha rozkladu pod vplyvom slnečných lúčov a oxiduje v styku so vzduchom. Preto je nutné skladovanie na tmavom a chladnom mieste, chránenom pred vlhkosťou. Fľaštičku je potrebné po každom použití dôkladne uzavrieť. Krajina pôvodu EÚ.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky sa sibírsku jedľou bielou .

Informacie o značke Pharma Activ

Spoločnosť PHARMA ACTIV udelila nášmu internetovému obchodu prozdravi.cz kvalitatívne zlatú pečať , ktorú sme získali ako jediný predajca v SR.

Firma PHARMA ACTIV využíva skúsenosti siahajúcou mnoho storočí do minulosti. Pomocou pokročilej technológie a na základe dávnych tradícií prírodnej medicíny hľadáme najúčinnejšie spôsoby ochrany zdravia. Vďaka vedomostiam mnohých generácií vedcov z celého sveta sa učíme ako najlepšie ovplyvňovať ľudský organizmus tak, aby aj moderní ľudia mohli dosiahnuť harmóniu medzi svojím životom a prácou. S ohľadom na požiadavky každodenného životného rytmu našich zákazníkov je našou úlohou a snahou nájdenie prirodzené cesty k získaniu pokoja a sily, čiže zdravého a šťastného života.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


95%
Hodnotenie
23.11.2017
S olejom zo sibírskej jedle som veľmi spokojná. Pri pravidelnom užívaní u mňa odpadli časté virózy, na ktoré trpím, pomáha mi to aj na podráždené ďasná, či pri bolestiach hrdla - pri viróze či prechladnutí. Používam ho už niekoľko rokov, teraz používajú aj moje dospelé dcéry.
21.06.2017
S produktmi Olej zo sibírskej jedle bielej a AloeVeraLife som úplne spokojná. Aloe pijem pravidelne už 3 mesiace a sibírsku jedlí si vytierame 2x denne v nose a najmenší náznak nachladnutia som doposiaľ nezaregistrovala. Tak mockrát ďakujem.
21.06.2017
Olej zo sibírskej jedle bielej odstraňuje bolesti hlavy, výborne pôsobí na bolesti kĺbov a krčnej chrbtice. Odporúčam.
20.06.2017
Olej zo Sibírskej jedľa mi pomáha prekonávať ťažkosti s dýchaním a kašľom pri chronickej bronchitíde. Beriem 5-6 kvapiek denne pred spaním s trochou medu. Tiež sa mi lepšie uvoľňuje hlien z priedušiek.
20.01.2017
Olej zo sibírskej jedle používam už dlho na prechladnutie do vody, ďalej potom kapu do olivového alebo slnečnicového oleja ako prefíkaní na chrbát alebo inú časť tela.
HORE