loading

Omega 3 1000mg 30 tobolek

Značka: NOW | Kód: z58643 | Doplnok stravy
NOW Omega 3 1000mg 30 tobolek
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Omega 3 1000mg je prírodný koncentrát rybieho oleja obsahujúce kyselinyEPA a DHA. Kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) sú kľúčovou zložkou Omega-3 mastných kyselín, prispievajú k normálnej činnosti srdca. DHA rovnako napomáha k udržaniu normálnej činnosti mozgu a normálneho stavu zraku. Softgelové kapsule bez chuti či zápachuby mali oceniť aj ľudia, ktorí pri konzumácii iných rybích olejov pociťujú nevoľnosť.

Zloženie v jednej dávke (tzn. 2 kapsule):

0,5 g nasýtených mastných kyselín, polynenasýtené tuk 1g, mononenasýtené tuk 0,5 g. Prírodné koncentrát rybieho oleja 2g, Omega-3 mastné kyseliny kyselina eikosapentaenová (EPA) 360mg, kyselina dokosahexaenová (DHA) 240 mg.

Prídavné látky:

softgelové kapsule (hovädzie želatína, glycerol, voda) a prírodné d-alfa-tokoferol.

Dávkovanie:

Užívajte 2 kapsule 2x denne s jedlom.

Balenie:

30 kapsúl

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkování.Doplněk stravy nie je náhrada pestrej stravy. Po otvorení uschovajte v chlade a suchu. Ak ste tehotná alebo dojčíte, užívate pravidelne lieky, alebo máte iné zdravotné problémy - o vhodnosti tohto doplnku stravy sa najskôr poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie produkty pre normálnu ČINOSŤ srdce.

Produkt je tiež v sekciach

Časti tela - Mozog - Obehový systém - Oči, uši, ústa - Srdce - Zrak

Informacie o značke NOW

KONTAKT: Ivana Bednářová Častvajová, Amp KOMUNIKÁCIA, Jana Beneša 402, Jaroměř - Josefov 551 02.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE