loading

Orcann - konopná ústna voda 30 ml

Značka: Annabis | Kód: z3586
Annabis Orcann - konopná ústna voda 30 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Koncentrovaná ústna voda Orcann na každodennú starostlivosť o ústnu dutinu. Prírodné látky sú známe pre svoje priaznivé účinky pri ťažkostiach s afty, zápaly ďasien a sú dobrou prevenciou proti rade ťažkostí.

Vo výrobkoch Annabis je použitý tradičný za studena lisovaný konopný olej z čerstvých, čistých a vysoko kvalitných semien a výťažok z konope pestovaného bez herbicídov a pesticídov.

Koncentrovaná ústna voda s konopným extraktom je vhodná pre každodenné použitie. Obsiahnuté prírodné látky sa osvedčili pri ťažkostiach so zubami, paradentózou, zápaly, krvácaním ďasien, zápachom z úst, afty a opary. Každodenné používanie ústnej vody je vhodnou prevenciou.

Zloženie:

Cannabis Sativa Seed Extract, Alcohol Denat., Aqua / Water, Mentha Piperita Oil, Citrus bergamia Peel Oil Expressed, Salvia Officinalis Oil, Stevia rebaudiana Extract, Linalool, D-Limonene.

Ako používať:

Rozpustite 10 alebo viac kvapiek v 0,5 dl vlažnej vody a vypláchnite ústa.

Balenie:

30 ml - z tohto koncentrátu môžete získať 3 litre ústne vody

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky z konope a prípravky ústnej hygieny .

Ďalšie informácie o lieku Lipsticann nájdete v článku Konopná kozmetika .

Informacie o značke Annabis

Spoločnosť ANNABIS je česká firma, ktorá sa zaoberá výskumom, vývojom, výrobou a predajom konopných výrobkov a doplnkov stravy. Ponúka veľmi kvalitný sortiment s širokým využitím. Výrobky spoločnosti ANNABIS sú výsledkom mnohoročného výskumu a aktívneho skúmania účinkov konope.

Certifikované odrody technického konope, ktoré sú použité pre výrobu kozmetických prípravkov, majú potlačené psychoaktívne účinky. Prípravky vyrobené na ich báze sú úplne bezpečné a nie je potrebné sa obávať návykových látok a zdravotných následkov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
31.12.2014

Konopnú ústnu vodu Orcann používa hlavne moja matka (79 rokov). Mala trvale otlaky od zubnej protézy. Každé prispôsobenie protézy vyhovovalo iba krátku chvíľu. Dal som ju k vyskúšaniu konopnú ústnu vodu a od tej doby (už je to niekoľko mesiacov) nemá s otlakmi od zubné protézy žiadne problémy. Môže ich celodenne používať bez toho, aby zaznamenala zdravotný - bolestivý problém. Skôr ju trvalá bolesť v ústach znemožňovala používať zubné protézy.

23.05.2014

Áno, s prípravkom Orcann, rovnako ako s ďalšími výrobkami značky Annabis som veľmi spokojný, sú úžasne účinné a príjemné na užívanie. Môžem len odporučiť.

29.03.2013

Dobrý deň, s ústnou vodou Orcann som veľmi spokojná, je to jediný osvedčený prípravok na liečbu áft.

05.11.2012

Dobrý deň, oba produkty Balcann a Orcann slúži danému účelu a sme spokojní, prajeme ďalších spokojných zákazníkov.

HORE