loading

Organic argan oil 100 ml

Značka: Oriental Group | Kód: z58586
Oriental Group Organic argan oil 100 ml

Produkt nie je k dispozícii. .
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Arganový ole j je rastlinný olej z plodov argánie tŕnisté. Najčastejšie býva v zložení uvedený ako Argania Spinosa kernel oil, česky odborne označovaný ako hydrogenovaný olej z jadier argánie tŕnisté. Je hojne používaný v tradičnej kuchyni juhozápadného Maroka. Je bohatý na tokoferoly, karotén, esenciálne mastné kyseliny, a využíva sa aj na kozmetické účely. V súčasnosti je arganový olej jedným z najdrahších a najcennejších olejov používaných v kozmetickom priemysle.
Vysoký obsah tokoferolov chráni pokožku a vlasy pred voľnými radikálmi, pričom aktívne spomaľujú proces starnutia. Arganový olej je používaný pri liečbe kožných ochoreniach, ekzémoch, akné, popáleninách. Arganový olej zmierňuje svrbenie vlasovej pokožky, znižuje suchosť pokožky a vlasom dáva vitalitu, silu, lesk a hebkosť.

Zloženie:

Obsahuje cca 20% nasýtených mastných kyselín a 80% nenasýtených mastných kyselín, napr. Kys. Olejová 46,4%, kys. Linolová 35,2%, kys. Palmitová 2,2%, kys. Stearová 5,2%, Karotenoidy, skvalén, fytosteroly až 20% (alfa- spinasterol, schottenol) a až 600 mg / kg, Tokoferol.

Balenie:

100 ml

Náš tip:

V našej ponuke nalezneet ďalšie arganový olej.

Produkt je tiež v sekciach

Časti tela - Zdravá výživa - Vlasy - Oleje - Arganové oleje
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE