loading

Organic Beta Powder 100 g

Značka: Energy | Kód: z50410
Energy Organic Beta Powder 100 g
Zľava 30%
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Znížili sme pre vás cenu tohto odstínu o 31 %. Akciová ponuka platí do 31.01.2019 alebo do vypredania zásob!
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Prípravok Organic Beta Powder obsahujúce extrakt z hľuzy repy obyčajnej (Beta vulgaris).

Doplnok stravy Organic Beta Powder vám prináša esenciu červenej repy v úplne čisté, užívateľsky prívetivé podobe. Produkt obsahuje vysoko koncentrovaný extrakt z červenej repy - Beta vulgaris, poddruhu Maritima, zvlášť určeného a pestovaného podľa zásad ekologického poľnohospodárstva.

Červená repa obsahuje veľké množstvo polyfenolov a betalainov. Ďalej obsahuje široké spektrum minerálov - draslík, železo, mangán, horčík a fosfor a najmä kremík, ktorý je telo schopné z repy na rozdiel od iných potravín veľmi efektívne spracovať. V neposlednom rade je v rastline vysoké množstvo kyseliny listovej a železa.

Prípravok Organic Beta Powder ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy srdca, tenkého čreva, pečene, žlčníka, osrdcovníka a troch ohnísk. Podporuje slezinu, pankreas a žalúdok.

Zloženie:

Množstvo 'Zložka 'Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
xČervená repa (Beta vulgaris, 100% extrakt z hľuzy)

Dávkovanie:

Užívajte 1 čajovú lyžičku (4 g) rozmiešanú v pohári čistej vody (filtrovanej a neperlivej) 1-3x denne.

Balenie:

100 g - dávka na 8-25 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Nie je určené na užívanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Skladujte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s cviklou .

Produkt je tiež v sekciach

Sušená zelenina - Zdravá výživa - Sušené plody

Informacie o značke Energy

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

 

Prehliadnite si certifikát značky Energy.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE