loading

Osobná digitálna váha so slotom pre SD kartu a segmentálne analýzou Tanita BC-601

Značka: Tanita | Kód: z43093
Tanita Osobná digitálna váha so slotom pre SD kartu a segmentálne analýzou Tanita BC-601
Doprava zadarmo
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Osobná digitálna váha Tanita BC-601 je založená na najnovšej technológii a výskumu váh s telesnou analýzou. Tanita vytvára novú generáciu produktov, ktoré poskytujú osobné, hĺbkový a presný údaj. BC-601 zobrazuje 5 segmentálnych hodnôt - pre obe paže, nohy a trup a ukladá ich na SD katru vo formáte CSV.

BC-601 meria nasledovné dáta a ukladá ich na SD kartu v CSV formáte:
1. Hmotnosť s presnosťou 100 ga kapacitou 150 kg
2. Percento telesného tuku s indikátorom zdravia, presnosť 0,1%
- Celé telo
- Pravá paže
- Ľavá paže
- Pravá noha
- Ľavá nová
- Trup
3. Svalovú hmotu s presnosťou 100 g
- Celé telo
- Pravá paže
- Ľavá paže
- Pravá noha
- Ľavá nová
- Trup
4. Kostnej hmotu s presnosťou 100 g
5. BMI
6. Denný príjem kalórií kcal a kilojoulov
7. Metabolický vek
8. Celková telesná tekutina v 0,1%
9. Viscerálny tuk s indikátorom zdravia a trend

Ako pracuje BC 601?
Užívateľ stojí na 4 plochách pre chodidlá na váhe a jemne tlačí rukami elektródy, ktoré sú pohodlne uložené s displejom na zasúvacích kábloch. Váha potom pošle slabý signál z 8 elektród z rúk a nôh skr telo. Odpor tohto merania (BIA) je potom dosadený do vzorcov k zisteniu presných a osobných telesných dispozícií.

Zvláštne vlastnosti

BC-601 bola navrhnutá pre športovcov k zhodnoteniu vplyvu ich tréningu na celkovej / segmentální telesnej kompozíciu. Tento unikátny produkt dáva individuálne výsledky pre každú z 5-tich časti tela - obe ruky, nohy a trup. Držadlá rúk umožňujú snímanie kompozície rýchlo a presne. Namerané hodnoty sú ukladané na SD kartu vo formáte CSV. Ďalšou funkciou je kalendár a porovnávacie grafy, ktoré ukazujú históriu pre každú časť tela a pre každý výsledok, takže užívateľ môže sledovať ich vývoj, deň po dni, týždeň po týždni a mesiac po mesiaci počas 3 ročnej periódy. Tlačidlami a animované ilustrácie sú jasné a užívateľsky príjemné. Súčasťou dodávky sú batérie a samozrejmosťou český manuál vrátane návodu na obsluhu. Záruku poskytujeme 3 roky.

Základné funkcie:
Táto váha je s pamäťou pre 4 osoby, rozlišuje dospelý mód (od 18 do 99ti rokov), detský mód (deti od 5 rokov, od výšky 90cm), atletický mód (pre osoby, ktoré 10 hodín týždenne pravidelne aspoň rok trénujú).
Na základe odporu vodivosti nepatrného elektrického prúdu tzv. metódou bioelektrickej impedancia (BIA) zmeria skutočné percento podielu telesného tuku. Tento prístroj meria percentuálny podiel telesnej vody, DCI (denný príjem kalórií), metabolický vek, MUSCLE MASS (svalovú hmotu), viscerálny tuk, hmotnosť kostí a% tuku a hmotnosť svalov pre jednotlivé končatiny a trup. Rozširujúce funkcie sú dostupné len u osôb starších ako 18 rokov.

 

Popis funkcií:

Podiel svalovej hmoty - táto funkcia ukazuje hmotnosť priečne pruhovaných i hladkých svalov, vrátane vody v nich obsiahnuté.

Hmotnosť kostí - znamená množstvo kalcia a ostatných minerálov. Výskumy preukázali, že cvičenie a tým rozvoj kostného tkaniva pomáha k vývinu silnejších a zdravších kostí. Pretože štruktúra kostí sa nemení v krátkom časovom úseku, je dôležité rozvíjať a udržiavať zdravé kosti vyváženou stravou a dostatočnou telesnou aktivitou.

Viscerálny tuk - tuk v brušnej dutine, ktorý obklopuje vnútorné orgány. Výskumy dokazujú, že hoci Vaša hmotnosť a% telesného tuku zostáva rovnaké, s pribúdajúcim vekom sa ukladanie tuku mení a tuk sa čím ďalej viac ukladá v oblasti brucha, obzvlášť u žien v menopauze. Zistenie množstva viscerálneho tuku a jeho prípadné zníženie a udržiavanie na prípustné hodnote, pomôže znížiť riziko chorôb - srdcových chorôb, vysokého krvného tlaku, atď. Radca viscerálneho tuku - poradí, či je množstvo viscerálneho tuku v normálnych alebo zvýšených hodnotách.

Denný príjem kalórií - DCI: je súčtom kalórií pre základný metabolizmus a kalóriami pre metabolizmus spojený s fyzickou aktivitou počas dňa.

Metabolický vek - tento ukazovateľ porovnáva bazálny metabolizmus jedinca s priemerným bazálnym metabolizmom u rovnakej vekovej skupiny. Je teda možné povedať, že spočíta skutočné starobe metabolizmu. Ak je Váš metabolický vek vyšší než Váš skutočný vek, znamená to, že musíte zlepšiť bazálny metabolizmus. Zvýšená telesná aktivita Vám pomôže zväčšiť objem svalového tkaniva a znížiť Váš metabolický vek. Váha ukazuje hodnoty od 12 do 90. Nižší vek ako 12 sa na displeji zobrazí "12", vyššie ako 90 sa na displeji zobrazí "90". Vedci dokázali, že sa metabolizmus pribúdajúcim vekom dieťaťa mení, zlom nastáva od 16tich alebo 17 rokov, kedy sa spotreba znižuje. Meranie je pre 18-99 rokov.

Navyše určí rozmedzie zdravého telesného tuku: váha automaticky porovnáva percento tuku s percentom tuku zdravého človeka (stanovené svetovou zdravotníckou organizáciou na základe dlhodobých výskumov) a výsledok zobrazí na displeji v štyroch stupňoch. Meria aj u detí.

Technické parametre:

Slot pre SD kartu
2 držadlá do rúk s displejom na zasúvacích kábloch
Pamäť pre 4 osoby a 1 pre hosťa.
Percento telesného tuku - 0,1%
Percento telesnej vody - 0,1%
Podiel svalovej hmoty - 0,1 kg
Hmotnosť kostí - 0,1 kg
Denný príjem kalórií - kcal
Denný graf - 52 týždňov
Kalendár
Kapacita váženia - 150 kg
Presnosť váženia - 100 g
Batérie súčasťou balenia.

Ako používať:

Užívateľ stojí na 4 plochách pre chodidlá na váhe a jemne tlačí rukami elektródy, ktoré sú pohodlne uložené súčasne s displejom na zasúvacích kábloch. Váha potom pošle slabý signál z 8 elektród z rúk a nôh skr telo. Odpor tohto merania (BIA) je potom dosadený do vzorcov k zisteniu presných a osobných telesných dispozícií.

Balenie:

 • digitálna váha Tanita BC-601,
 • batérie,
 • manuál vrátane českého návodu.

Upozornenie:

Pred použitím si dôkladne prečítajte návod na použitie.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie váhy a analyzátory tuku.

Produkt je tiež v sekciach

Váhy a analyzátory tuku - Prístroje a pomôcky

Informacie o značke Tanita

Osobné váhy Tanita ​​strong> ponúkajú komplexný rad funkcií , ktoré poskytujú presný prehľad informácií o vašom tele a zdravie. Jedná sa o celosvetovo najpredávanejšie váhy s telesnou analýzou (od roku 1990 používajú metódu BIA) s jednoduchým ovládaním.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE