loading

Ovosan 90 kapslí SK

Značka: Areko | Kód: z58059 | Doplnok stravy
Areko Ovosan 90 kapslí SK
Doprava zadarmo
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 0,10 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 0,10 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Ovosan je originálny prírodný preparát získaný z ischemizovaných kuracích aby zahŕňali, ktorý je čs. patentom. Obsahuje špecifické vaječné fosfolipidy PNAE s účinkom na normálnu činnosť imunitného systému.

Ovosan je prírodný preparát a nie umelo vytvorená chemická zlúčenina. V rade orgánov ľudského tela môžu existovať tzv. Spiace bunky, ktoré sa na základe vonkajších impulzov (stres, dlhodobá záťaž, vyčerpanie a pod.) Môžu prebudiť k svojej zhubnej činnosti.

Zásadnou výhodou účinné látky PNAE je, že neohrozuje zdravé bunky, naopak je pomáha vyživovať. Zdravé bunky totiž obsahujú enzým, ktorý štiepi fosfolipidy PNAE. Zvyšné štepy potom pomáhajú pri regenerácii bunkových membrán.

V narušených bunkách tento enzým nie je funkčná, bunky teda nemôžu fosfolipid PNAE rozštiepiť, ten sa hromadí v bunke a svojou zvýšenou koncentráciou zvyšuje permeabilitu (priepustnosť) bunkových membrán, ktoré tak ničia.

S otázky na produkt Ovosan sa môžete obrátiť na poradcu MUDr. Petera Bednarčíka .

Prídavné látky:

želatína, glycerol, voda

Dávkovanie:

Ovosan je možné kombinovať so štandardnou onkologickej liečbe, liečivami a doplnky stravy. Užívajte min. 2 kapsule denne. Pri stavoch vyčerpanosti a vážneho oslabenia organizmu až 9 kapsúl denne. Kapsule užívajte najlepšie po jedle. Je vhodné zabezpečiť zvýšený prívod tekutín (cca 2,5 - 3 litre denne) pre účinnejšiu detoxikáciu organizmu. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Pri závažných ochorení pre optimalizáciu dávkovanie je vhodná konzultácia so špecialistom na Ovosan - MUDr. Petrom Bednarčík, CSc .

Balenie:

90 kapsúl - dávka na 45 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neobsahuje žiadne konzervačné látky ani syntetické farbivá, nie je návykový. Reakciou na vyplavované toxické látky v období detoxikácie organizmu môže krátkodobo byť pocit únavy, podráždenosti, bolesť hlavy, popr. porucha spánku. Pri výrazných problémoch konzultujte dávkovanie s lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete kombináciu Na Imunitu - Cordyceps Premium + Ovosan a tiež:

Ďalšie informácie o produkte Ovosan nájdete v článkoch:

Produkt je tiež v sekciach

Problematiky - Imunita, obranyschopnosť - Celková imunita

Informacie o značke Areko

Spoločnosť AREKO vznikla v roku 1991 a jej počiatočné aktivity boli v oblasti ochrany životného prostredia a vývoja technológií na likvidáciu nebezpečných odpadov. Od roku 1994 sa spoločnosť AREKO venuje vývoju technológie OVOSAN.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
28.06.2018
Ťažko posúdiť, či pôsobí. Osobne som brala Ovosan keď sa mi začal zväčšovať myóm. Na kontrole po 3 mesiacoch bol myóm menší. Teraz skúšame na polypy v čreve. Opäť ťažko dokázať. V prvom vyšetrení mnohopočetné polypy, po 2 mesiacoch (ale iný lekár) sa o polypoch nezmieňoval.
28.06.2018
V roku 2009 mi bola diagnostikovaná rakovina prsníka, nádor bol vyňatý a postúpila som radiačnej liečbu. Náhodou som od jedného známeho získala informáciu o prospešnosti užívaní Ovosan, pre onkologických pacientov, preto každý rok vykonávam dvojmesačnú preventívnu kúru Ovosan. Zatiaľ som v poriadku.
28.06.2018
Kúpila som Ovosan už druhýkrát pre mamičku. Užíva už druhé balenie. Zatiaľ moc presné informácie nemám o jej aktuálnej zdravotnom stave a či došlo k zlepšeniu. Inak z čisto jej subjektívneho hľadiska má dobrý vplyv na anémiu, že sa jej zlepšil malátnosť a stavy únavy. Produkt sme zakúpili kvôli metastázam, ktoré nastali pre chemoterapiu. Keďže na akékoľvek onkológii človek len nastúpi na liečbu chemoterapie a ožarovania, ale zdravé bunky v tele sa ničím neposilňujú, tak sme skúsili Ovosan, že by napríklad mohol chrániť trochu telo, aby sa bránilo. Spolu s Ovosan užíva aj Hlivu ustricovú.
28.06.2018
Ovosan mi zmierňuje prejavy lupienky. Spolu s kúpeľmi v slanej vode a belosalicem, mám len pár občasných ložísk. Jediný problém vidím v cene Ovosan. Nevýhodou Ovosan je, že poisťovne na tento doplnok stravy neprispievajú. Je to škoda.
16.08.2017
S Ovosan som veľmi spokojná. Kupujem ho pre manžela a jeho stav sa zlepšil, celkovo sa cíti oveľa lepšie.
HORE