loading

Ovsený nápoj 350 g

Značka: Topnatur | Kód: z43948
Topnatur Ovsený nápoj 350 g
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Ovsený nápoj (Ovos Milk) je rastlinný produkt určený pre použitie ako vysoko biologicky hodnotná alternatíva živočíšneho mlieka, ktoré je pre rad osôb rizikové s ohľadom na obsah mliečneho cukru (laktózy), alergizujúcich bielkovín a mliečneho tuku.

Ovsený nápoj neobsahuje cholesterol a živočíšne tuky, naopak vyniká obsahom pre zdravie priaznivých rastlinných tukov (olejov). Jednou zo zásadných výhod Ovos Milk je zvýšený obsah vlákniny (rozpustnej aj nerozpustnej) pre normálnu činnosť zažívacieho traktu. Na rozdiel od ostatných cereálnych produktov (obilnín) ovsený nápoj neobsahuje lepok, je preto vhodný aj pre celiatikov. Je vhodný aj pre vegetariánov a osoby alergické na ktorúkoľvek zložku živočíšnych mliek.

Zloženie:

glukózový sirup, nehydrogenovaný rastlinný tuk, ovsená múka 20% (jemne mletá a spracovaná v pare), estery mastných kyselín (emulgátor), fosforečnan draselný (stabilizátor), fosforečnan vápenatý, soľ, oxid kremičitý (protihrudkujúca látka)

Energetická hodnota na 250 ml nápoja: 525 kJ / 125 kcal

 • bielkoviny: 0,7 g,
 • sacharidy: 16,5 g,
 • laktóza: <0,025 g,
 • tuky: 6,25 g,
 • vláknina - betaglukány: 0,125 g,
 • sodík: 0,044 g,
 • fosfor: 0,133 g,
 • vápnik: 0,130 g.

Ako používať:

Rozmiešajte 25 g (2 vrchovaté polievkové lyžice) v malom množstve teplej vody na kašičku a doplňte do 250 ml. Na prípravu studeného nápoja doporučujeme použiť mixér alebo šejker.

Ovos Milk slúži ako k príprave nápojov, rovnako tak aj k príprave pokrmov, v ktorých úplne nahradí sušené kravské mlieko alebo pšeničnú múku. Používa sa k bežnému pitie, varenie, pečenie, na prípravu kakaa, raňajkami s cereálnymi výrobkami, je výborný ako pochúťka do kávy a čaju. Je možné ho použiť aj na zahusťovanie polievok a omáčok namiesto zemiakového škrobu alebo pšeničnej múky.

Balenie:

350 g (sypký prášok)

Upozornenie:

Nápoj v prášku. Určené pre zvláštnu výživu. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje alergén: ovos. Môže obsahovať sóju, jačmeň, pšenicu, mliečne bielkoviny. Neobsahuje cholesterol a živočíšne tuky. Bezlaktózové výrobok. Je vhodný pre osoby s potravinovými alergiami na fenylalanín a laktózu. Uchovávajte pri teplote do 24 ° C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%. Po každom použití dôkladne uzatvorte vnútorný aj vonkajší obal (zamedzíte tým tvrdnutie zmesi).

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na trávenie .

Informacie o značke Topnatur

Kontakt: TOPNATUR sro, K Teplinám 679, 763 15 Slušovice

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
26.04.2017
Som úplne spokojná s oboma produktmi. ovsený nápoj kupujem už dlho, BIO Bezlepkový ovos naklíčený som kúpila prvýkrát az oboch variantov som nadšená. Sú chutné, nezaťažujú žalúdok, cítim sa po ich konzumácii absolútne komfortne.
22.08.2013

Všetko odporúčam. Raňajkové zmesi sú chutné, Goji Kustovnica je lepšie pridávať do jedál, samotná mojej rodine nechutí. Kokosový olej je príjemný na mazanie pokožky dospelých i detí a krásne vonia. Holandskej sušené kozie mlieko je dobré, nám vyhovuje. Mandľový olej je príjemný na pokožku, vhodný aj pre deti, od tejto firmy máme olejov viac. Už niekoľko rokov je striedame a sme s nimi spokojní. Ovsený nápoj je chutný a nahrádza mlieko. Určite objednáme produkty znova. Doručenie od vášho obchodu je vždy rýchle a spoľahlivé.

24.06.2013

Ovsený nápoj ako náhrada mlieka od kráv, má údajne lepšiu stráviteľnosť. Odporúčam.

100%

21.09.2019
Veľmi dobrý, chutný a výživný. Chutí aj deťom.
HORE