loading

PABA 100 tbl. + Imuno Fit 10 tabl. ZD ARMA

Značka: Unios Pharma | Kód: z58393 | Doplnok stravy
Unios Pharma PABA 100 tbl. + Imuno Fit 10 tabl. ZD ARMA
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegán
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

PABA patrí do skupiny B vitamínov a je príbuzná kyseline listovej. Je určená pre normálnu činnosť pľúc.

Zloženie v 1 tablete:

Prídavné látky:

fosforečnan vápenatý (plnidlo), mikrokryštalická celulóza, mastenec (látka protihrudkujúca)

Dávkovanie:

Užívajte 1 tabletu denne. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie:

100 tabliet - dávka na 3 mesiace + Imuna Fit 10 tabl. ZD ARMA

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Neobsahuje GMO. Ukladajte mimo dosahu detí. PABA neutralizuje účinok sulfónamidov, je preto nutné počas užívania týchto liekov jej užívanie prerušiť.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s PABA a ďalšie produkty na dýchacie cesty .

Informacie o značke Unios Pharma

Spoločnosť UNIOS PHARMA sro. bola založená v roku 1993. Vo svojich začiatkoch sa zameriavala len na dovoz vitamínových prípravkov od kanadskej firmy Trophic. Vďaka spolupráci s ďalšími spoločnosťami z USA a Kanady bola ponuka prípravkov postupne rozširovaná. Následne bol sortiment z väčšej časti už ale zameriavania na voľne balené tablety, ktoré boli plnené do liekoviek v SR. Prípravky sú podľa vlastných receptúr vyrábané naďalej v Kanade, USA a už aj v ČR. Zloženie a účinky každého prípravku sú konzultované s príslušnými odborníkmi v týchto krajinách a predovšetkým v SR tak, aby zodpovedali požiadavkám na zdravú výživu našej populácie. Spoločnosť sa naďalej zameriava na výrobu, balenie a distribúciu vitamínových prípravkov-doplnkov stravy pre športovcov aj široký okruh bežných spotrebiteľov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
30.10.2012

Dobrý deň, v nadväznosti na Vašu otázku zasielam nižšie komentár k výrobkom zakúpeným vo Vašom obchode. PABA - Používam v lete a mám s týmto výrobkom veľmi dobrú skúsenosť - dobre sa po ňom opaľujem a v kombinácii s používaním kokosového oleja (miesto opaľovacích krémov) sa pri pobyte na slniečku vôbec nespálim, koža sa veľmi pekne opaľuje dohneda. Abisib - Použila som ako darček pre mamičku, zatiaľ ho nezačala užívať, ale jej predchádzajúce skúsenosti sú veľmi dobré - pre celkovú regeneráciu tráviaceho ústrojenstva.

HORE