loading

Pangamin pre deti 300 dražé

Značka: Rapeto | Kód: z43518 | Doplnok stravy
Rapeto Pangamin pre deti 300 dražé
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Prípravok Pangamin pre deti je podporným prostriedkom pre deti a mládež v raste a dospievaní.

vyrobený zo sprejovo sušených pivovarských kvasníc bohatých na vitamíny, stopové prvky, minerálne látky a ďalšie biokatalyzátory.

Menšia veľkosť tablety lieku Pangamin pre deti a jej potiahnutie cukrovou vrstvou uľahčí aplikáciu predovšetkým deťom, ale i tým, ktorí horšie tolerujú typickú kvasničnú chuť i vôňu.

Vitamíny, minerály, stopové prvky, bielkoviny a radu ďalších v kvasniciach obsiahnutých látok je potrebné vnímať ako biologický komplex, ktorý tvorí cez niekedy relatívne nízky obsah účinných prvkov v prípravku protiváhu rade multivitamínových preparátov.

Svojim vzájomným prirodzeným pôsobením tieto prvky niekoľkonásobne zvyšujú prospešnosť ľudskému organizmu.

Prirodzenou súčasťou sušených pivovarských kvasníc sú predovšetkým:

 • biologicky cenné látky dusíkaté - proteíny, cerevisín, zymokasein, nukleoproteidy, glutatión, esenciálne aminokyseliny,
 • glycidy - glykogén, ribóza, desoxyribosa,
 • lipidy - nenasýtené mastné kyseliny, kyselina linolová a linolenová (označovaná ako vitamín F),
 • fosfatidy a steroly - lecitín, kefalin, ersterol, steroly podobné pohlavným hormónom,
 • minerálne látky - vápnik, fosfor, draslík, horčík,
 • stopové prvky - železo, jód, meď, zinok, mangán,
 • vitamíny - tiamín, riboflavín, pyridoxín, niacín, kyselina listová, kyselina pantoténová, kyselina p-aminobenzoová, kyselina pangamová, kalciferol, cholín, kobalamín,
 • enzýmy - zo skupiny hydrolytických, desmoláz,
 • ostatné biologicky účinné látky - biotín, inozitol, protianemický faktor, glykokiníny, cytochróm.

Zloženie v 1 dražé:

216.66 mg  Pivovarské kvasnice
16.66 mg  Sladový extrakt

Prídavné látky:

cukor, farbivá (prírodný extrakt ibištek, kurkuma, koncentrát spiruliny a svetlice), leštiace látky (karnaubský vosk, včelí vosk, šelak)

Dávkovanie:

Deti 3-6 rokov užívajú 2 dražé 3x denne, deti do 14 rokov užívajú 4 dražé 3x denne, dospelí užívajú 7 dražé 3x denne. Dražé užívajte po jedle a zapite dostatočným množstvom vody.

Balenie:

300 dražé

Upozornenie:

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v Uschi a tme, chráňte pred teplom. Obsahuje lepok. Bez tabletovacích prísad. Krajina pôvodu Slovensko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s pivovarskými kvasnicami a ďalšie produkty pre deti .

Informacie o značke Rapeto

KONTAKT: PHOENIX as, K PÉROVNA 945/7, 102 00 Praha 10 - Hostivař.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
14.03.2019
Produkt som zakúpila pre naše synov (16 a 19 rokov) ako preventívny prípravok, obaja veľa športujú a takisto pangamin čiastočne pomohol pri riešení kožných problémov spojených s pubertou ...
18.10.2016
Môj osemročný syn je veľmi vyberavý v jedle a jej málo. Kúpila som Pangamin, aby som zvýšila jeho chuť do jedla, čo sa mi podarilo. Než vybral jedno balenie, pribral 2 kg (samozrejme tu pôsobí tiež psychika - vie ako majú dražé fungovať). Každopádne som objednala druhé balenie.
100%

20.10.2019
vhodné pre deti
HORE