loading

Panthenol 10% Swiss PREMIUM pena 125 ml + 25 ml ZADARMO

Značka: Simply You | Kód: z4302
Simply You Panthenol 10% Swiss PREMIUM pena 125 ml + 25 ml ZADARMO
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Panthenol 10% Swiss PREMIUM - pena s extra vysokým obsahom D-panthenolu 10%, aloe vera a vitamínov A, D, E a F prináša rýchlu úľavu slnkom podráždenej pokožky. Pena sa veľmi dobre vstrebáva, je vhodná aj pre citlivú pokožku.

Kedy Panthenol 10% Swiss PREMIUM - pena pomáha:

 • príjemne chladí,
 • účinne regeneruje a vyživuje suchú a podráždenú pokožku po opaľovaní, pobyte v soláriu alebo v chlórovanej vode,
 • ľahko sa rozotiera, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva na pokožke mastné stopy,
 • zlepšuje kvalitu, výživu a rast vlasov.

Produkt Panthenol 10% Swiss PREMIUM - pena obsahuje:

 • D-Panthenol - stimuluje a podporuje hojenie povrchových kožných problémov, upokojuje podráždenia a sčervenanie kože.
 • Aloe vera - intenzívne hydratuje a zanecháva pokožku sviežu a hladkú.
 • Vitamín A - pôsobí proti škodlivým účinkom voľných radikálov, spomaľuje starnutie pokožky, aktivuje proces obnovy kožných buniek.
 • Vitamín D - prispieva k zachovaniu zdravého a mladistvého vzhľadu pokožky. Vitamín E zmäkčuje a zjemňuje suchú pokožku a poskytuje rýchlu úľavu.
 • Vitamín F - pôsobí ako revitalizačný a ochranný faktor, napomáha udržať vodu v pokožke. Navyše obsiahnutý, nechtík lekársky, napomáha hojeniu popálenín, omrzlín a niektorých druhov ekzémov.

Zloženie:

Prídavné látky:

Aqua, Propán, Bután, Phenoxyethanol, Cocamidopropyl betaine, Ethylhexylglycerin, Parfum, Aloe barbadensis leaf extract, Tocopheryl acetate, ergosterolu, Retinyl palmitate, Linolenic acid, trietanolamínu

Ako používať:

Pomocou rozprašovača nanesieme na pokožku potrebné množstvo peny, rozotrieme a necháme vstrebať.

Balenie:

125 ml + 25 ml ZADARMO

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Neaplikujte do očí a na sliznicu. Nestriekajte do ohňa alebo na žeravé predmety. Nádoba je pod tlakom: nevystavujte slnečnému žiareniu a teplotám nad 50 ° C. Ani vyprázdnenú nádobku Neprepichujte a nevhadzujte do ohňa. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia. Zákaz fajčenia. Uchovávajte v suchu, chráňte pred poveternostnými vplyvmi pri teplotách 15-25 ° C. Dermatologicky testované.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s panthenolom a ďalšie produkty po opaľovaní .

Informacie o značke Simply You

Spoločnosť SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. je dynamicky rastúca spoločnosť špecializujúca sa na výskum, vývoj, výrobu a distribúciu vysoko kvalitných nutraceutík, farmakosmetiky a zdravotníckych pomôcok. Naše prípravky sa vyznačujú vysokou kvalitou, účinnosťou a konkurencieschopnou cenou. Aktivity spoločnosti SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. sú rozprestreté celosvetovo, produkty spoločnosti sú distribuované do takmer dvoch desiatok krajín.

Výrazné investície do výskumu, vývoja, moderných technológií a efektívnosti procesov umožňujú vysokú mieru uspokojenia potrieb našich zákazníkov. Poskytujeme komplexný informačný servis ako lekárom a lekárnikom, tak spotrebiteľom, ktorí aktívne starajú o svoje zdravie. Našou filozofiou je aktívne sa podieľať na zlepšení zdravia zákazníkov a prispievať tak k ich šťastnejšiemu a spokojnejšiemu životu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


97%
Hodnotenie
08.08.2013

S produktmi Panthenol pena a Beta karotén som veľmi spokojná. V tomto horúcom lete mi moc pomáhajú.

100%

21.09.2019
odporúčam
90%

21.09.2019
Saša K.
100%

21.09.2019
Pre: bez tohto výrobku neleží na slnko:-)
HORE