loading

Panthenol gél 100 ml

Značka: Dr. Muller | Kód: z1762
Dr. Muller Panthenol gél 100 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Panthenol gél 7% prináša úľavu, upokojuje a príjemne chladí pokožku nadmerne ožiarenú slnkom alebo podobne podráždenú. Na zasiahnutých plochách sa gél ľahko a bez bolesti rozotiera. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu sa za niekoľko minút po nanesení sám vstrebe bez nutnosti ďalšieho vtieranie, ktoré by mohlo byť na postihnutých miestach bolestivé.

Kedy Panthenol gél pomáha:

 • urýchľuje obnovu poškodených tkanív,
 • podporuje tvorbu kožného pigmentu po opaľovaní,
 • upokojuje a príjemne chladí pokožku nadmerne ožiarenú slnkom,
 • zlepšuje kvalitu, výživu a rast vlasov.

Zloženie:

Prídavné látky:

Aqua, cetearyl ethylhexanoate, Acrylamide sodium acrylate copolymer, Paraffinum liquidum, Trideceth-6, Allantoin, PEG-40 hydrogenated castor oil, Phenoxyethanol, Metylparabén, butylparabén, etylparabénom, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum

Ako používať:

Aplikujte na podráždenú pokožku, jemne rozotrite.

Balenie:

100 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s panthenolom a ďalšie produkty na pokožku .

Informacie o značke Dr. Muller

Predné česká firma Dr. MÜLLER PHARMA, pôsobiace na domácom trhu deväť rokov, ponúka stále sa rozširujúce rady produktov, ktoré ponúkajú pohladenie pre kožu, vlasy, tvár, pery, nohy aj ruky. Niektoré prípravky Dr. MÜLLER PHARMA obsahujú jedno z najsilnejších prírodných antiseptík - olej čajovníka austrálskeho, známeho pod anglickou skratkou TTO (Tea Tree Oil), iné panthenol, koenzým Q10, vitamíny, biely ichtamol či chlorophyl. Výrobky Dr. MÜLLER PHARMA, ktoré majú charakter kozmetických prípravkov, sú posúdené Národným referenčným centrom pre kozmetiku Štátneho zdravotného ústavu v Prahe a sú podrobené testom dermálnej dráždivosti, cytotoxicity a mikrobiálnej nezávadnosti.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
30.10.2012

Dobrý deň! Odpovedám na Váš dotaz na produkty z Vašej internetovej lekárne. Panthenol gél - Tento produkt používam už dlhšiu dobu a som s ním veľmi spokojný. Najmä v letnom období pôsobí veľmi príjemne na slnkom vysušenú, alebo inak poškodenú pokožku. Napr. po klasickom holení je veľmi príjemný a nezanecháva pokožku mastnú, veľmi rýchlo sa vstrebáva. Panthederm Solar 50+ - Mám veľmi citlivú pokožku, najmä v tvári, na slnečné žiarenie (heliosenzitivní). Používal som prostriedok Daylong 50+, ale ten mi nevyhovoval. Vyskúšal som PanthedermSolar 50+ a je výborný. Vitamín C 1000 - Užívam preventívne každý rok pre zvýšenie imunity a nemám po celý rok problémy so zápalmi horných ciest dýchacích a chrípku som nemal už niekoľko rokov. Je to vynikajúca prevencia. Odporúčam všetkým, najmä starším ľuďom (je mi 72 rokov).

HORE