loading

Paranit preventívny sprej proti všiam 100 ml

Značka: Omega Pharma | Kód: z45527
Omega Pharma Paranit preventívny sprej proti všiam 100 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Paranit preventívny sprej proti všiam poskytuje okamžitú a dlhotrvajúcu ochranu proti všiam.

Jemné zloženie Paranit preventívneho spreje proti všiam s obsahom IR3535 a výťažkov z rastlín bolo klinicky overené ako účinné na odpudenie vší a je vhodné pre každodenné použitie. Sprej je vhodný pre deti od 2 rokov.

Paranit preventívny sprej proti všiam s okamžitou a dlhotrvajúci ochranou až 24 hodín je nemastný sprej, ktorý je bezoplachový a príjemne vonia.

Zloženie:

repelentný látka proti hmyzu IR3535 (20%), rastlinné výťažky

Ako používať:

Ráno nastriekajte na už upravené vlasy. Podľa dĺžky vlasov naneste 5-20 dávok. Prípravok nechajte prirodzene uschnúť bez aplikácie tepla (nepoužívajte sušič vlasov).

Balenie:

100 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Horľavé. Nevystavujte teplu ani ohňu, používajte v dobre vetraných miestnostiach. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia očí ich dôkladne vypláchnite vodou. Nepoužívajte v prípade alergie na niektorú zo zložiek.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na vši.

Informacie o značke Omega Pharma

Omega Pharma je dynamická spoločnosť špecializovaná na vývoj, výrobu a predaj zdravotníckych pomôcok, doplnkov stravy a medikální kozmetiky na lekárenskom trhu OTC, aj v širokej distribúcii tzv. Mass-marketu. Je súčasťou nadnárodnej skupiny Omega-Pharma so sídlom v Belgicku a pôsobnosťou v 40 krajinách sveta.

Od začiatku svojho vzniku je Omega Pharma marketingovo riadenú firmou so silnou orientáciou na zákazníka, jeho potreby, požiadavky a výslednú spokojnosť. Je držiteľom niekoľkých patentov a unikátnych riešení aplikovaných do vysokej účinnosti výrobkov jednotlivých produktových radov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
15.06.2017
Paranit nakoniec zabral a my sa všetkou zbavili, cca 3x opakovali.
17.02.2015

S Paranit sprejom som bola veľmi spokojná (jednoduché použitie, krátka doba pôsobenia, účinný).

26.05.2014

Dobrý deň, tu je moje hodnotenie k produktu Paranit sprej. Použili sme ho prvýkrát a musím povedať, že ide o veľmi efektívny produkt. Držali sme sa úplne návodu výrobcu a liečba bola účinná.

21.05.2014

Vzhľadom k tomu, že má dcéra naozaj dlhé a husté vlasy sa výsledok dostavil, takže Paranit sprej naozaj pomáha.

18.02.2014

Jo, jo, celkom to s Paranit išlo. Vši už nemáme a dúfam, že to dieťatko už nedonesie.

HORE