loading

Paranit šampón 100 ml + hrebeň

Značka: Omega Pharma | Kód: z52724
Omega Pharma Paranit šampón 100 ml + hrebeň
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Šampón Paranit s dvojitým účinkom a 100% účinnosťou vši a hnidy udusí a zároveň dehydruje. Navyše je jeho používanie rovnako pohodlné ako bežné umývanie vlasov.
Šampón Paranit zlikviduje vši do 10 min a vlasy zároveň umyje. Po jeho použití nie je už potrebné ďalšieho prípravku a navyše príjemne vonia. Paranit šampón je súčasne maximálne šetrný k citlivej detskej pokožke. Keďže neobsahuje insekticídy, vši nemôžu získať rezistenciu na liek.

Zloženie:

70% bielych minerálnych olejov, 30% tenzidov

Ako používať:

 1. Jednotlivé pramene suchých vlasov postupne prehliadnite pomocou jemného kovového hrebeňa na vyčesávanie vší s dlhými hustými zubami.
 2. Na suché vlasy rovnomerne aplikujte dostatočné množstvo šampónu Paranit. Dbajte na to, aby ste pokryli všetky vlasy a pokožku celej hlavy. Dôkladne vmasírujte smerom od korienkov ku končekom, nevynechajte krk a pokožku za ušami. Nechajte pôsobiť 10 minút.
 3. Napeňte šampón vo vlasoch dostatočným množstvom vody. Dôkladne umyte a opláchnite. Dbajte na to, aby vo vlasoch nezostali zvyšky šampónu.
 4. Vlasy pred vysúšaním dôkladne prečešte hrebeňom na vyčesávanie vší, aby ste z vlasov odstránili vši aj vajíčka. Hrebeň priebežne oplachujte.
 5. Po 7 dňoch procedúru zopakujte.

Balenie:

100 ml - v závislosti na dĺžke vlasov vystačí až na 4 aplikácie + hrebeň

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Vhodné pre dospelých a deti od 2 rokov. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami. Nevhodné pre osoby alergické na parfum alebo niektorú zo zložiek. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na vši.

Informacie o značke Omega Pharma

Omega Pharma je dynamická spoločnosť špecializovaná na vývoj, výrobu a predaj zdravotníckych pomôcok, doplnkov stravy a medikální kozmetiky na lekárenskom trhu OTC, aj v širokej distribúcii tzv. Mass-marketu. Je súčasťou nadnárodnej skupiny Omega-Pharma so sídlom v Belgicku a pôsobnosťou v 40 krajinách sveta.

Od začiatku svojho vzniku je Omega Pharma marketingovo riadenú firmou so silnou orientáciou na zákazníka, jeho potreby, požiadavky a výslednú spokojnosť. Je držiteľom niekoľkých patentov a unikátnych riešení aplikovaných do vysokej účinnosti výrobkov jednotlivých produktových radov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
15.06.2017
Paranit nakoniec zabral a my sa všetkou zbavili, cca 3x opakovali.
20.04.2017
Tak toto je jednička. Paranit je spoľahlivý pomocník od nepríjemných breberek - vši detské. :-) Mali sme zatiaľ dvakrát a zakaždým pomohol na 100%. Neviem, ako zaberajú iné prípravky, mám skúsenosť iba s týmto, takže nemôžem hodnotiť porovnaním, avšak tento prípravok sa dobre nanáša na hlavu, nie je nepríjemný, dobre sa potom aj z vláskov vymýva, deti ho dobre znáša. Jediné mínus je trochu vyššia cena, ktorú ale myslím vyváža istota, že vši naozaj zmizne.
17.02.2015

S Paranit sprejom som bola veľmi spokojná (jednoduché použitie, krátka doba pôsobenia, účinný).

26.05.2014

Dobrý deň, tu je moje hodnotenie k produktu Paranit sprej. Použili sme ho prvýkrát a musím povedať, že ide o veľmi efektívny produkt. Držali sme sa úplne návodu výrobcu a liečba bola účinná.

21.05.2014

Vzhľadom k tomu, že má dcéra naozaj dlhé a husté vlasy sa výsledok dostavil, takže Paranit sprej naozaj pomáha.

HORE