loading

Paranit sprej 60 ml + 40 ml ZADARMO + šampón 100 ml ZADARMO + hrebeň ZADARMO

Značka: Omega Pharma | Kód: z3345
Omega Pharma Paranit sprej 60 ml + 40 ml ZADARMO + šampón 100 ml ZADARMO + hrebeň ZADARMO
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Paranit sprej rýchlo, bezpečne a bez kompromisov zabíja vši a hnidy do 15 minút. Súčasne je Paranit maximálne šetrný k citlivej detskej pokožke, pretože neobsahuje chemické insekticídy, ale kvalitnú patentovanú receptúru s kokosovým a anízovým olejom, ktorá vši jednoducho udusí a dehydruje.

Vďaka popísanému mechanickému pôsobeniu produktu Paranit nehrozí, že by si organizmus všetkou vytvoril na tento prípravok rezistenciu. Paranit tiež obsahuje esenciálny olej ylang-ylang, ktorý upokojuje pokožku podráždenú pôsobením vší. Priložený hrebeň s tenkými kovovými zubami zaručuje účinné odstránenie vajíčok.

Prídavné látky:

izopropylalkohol

Ako používať:

Starostlivo prezrite, s pomocou hrebeňa a najlepšie za denného svetla, vlasy všetkých členov rodiny. Je nutné, aby všetky osoby, ktoré majú vši, počas toho istého dňa použili Paranit, aby sa zabránilo reinfekcím. Kontrolu vykonávajte na suchých vlasoch.

Pomocou bežného hrebeňa rozčešte vlasy a prezrite je starostlivo prameň po prameni (Po každom použití umyte starostlivo hrebeň vlažnou mydlovou vodou, aby ste predišli prenosu vší.). Kontrolujte vlasy od korienkov, vrátane oblasti za ušami a na šiji.

Starostlivo rozprášte Paranit, aby boli navlhčené všetky vlasy. Dôkladne votrite do vlasovej pokožky, aby celý jej povrch a celá dĺžka vlasov bola pokrytá prípravkom. Nechajte pôsobiť 15 minút. Umyte vlasy bežným šampónom, potom odporúčame použiť kondicionér. S pomocou hrebeňa Paranit vyčešte uhynuté vši a hnidy ešte z vlhkých vlasov.

Kúru zopakujte po 9-10 dňoch. Aby ste dosiahli optimálny výsledok, kontrolujte vlasy čo najčastejšie prečesávaním hrebeňom Paranit až do poslednej aplikácie.

Balenie:

sprej 60 ml + 40 ml ZADARMO + šampón 100 ml ZADARMO + hrebeň ZADARMO

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Paranit nezapácha, príjemne vonia po sladkom drievku a je vhodný pre deti už od 2 rokov. Nesmie byť používaný ak trpíte alergiou na niektorú zložku. Počas tehotenstva a dojčenia je užitie lieku potrebné konzultovať s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na vši .

 

Ďalšie informácie o produkte Paranit sprej nájdete v článku Na vši - rýchlo, bezpečne a bez kompromisov .

Informacie o značke Omega Pharma

Omega Pharma je dynamická spoločnosť špecializovaná na vývoj, výrobu a predaj zdravotníckych pomôcok, doplnkov stravy a medikální kozmetiky na lekárenskom trhu OTC, aj v širokej distribúcii tzv. Mass-marketu. Je súčasťou nadnárodnej skupiny Omega-Pharma so sídlom v Belgicku a pôsobnosťou v 40 krajinách sveta.

Od začiatku svojho vzniku je Omega Pharma marketingovo riadenú firmou so silnou orientáciou na zákazníka, jeho potreby, požiadavky a výslednú spokojnosť. Je držiteľom niekoľkých patentov a unikátnych riešení aplikovaných do vysokej účinnosti výrobkov jednotlivých produktových radov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


97%
Hodnotenie
21.11.2017
S Paranit som veľmi spokojná a 100% funguje. Je to výborný a jediný prípravok ktorý naozaj funguje a všetkým, čo majú problém sa vši vrelo odporúčam.
21.06.2017
S prípravkom Paranit sprej sme boli veľmi spokojní. Umývali sme si vlasy pre istotu 3x. Ale vši boli zničené. Keď máte vnučku v škôlke, tak sa občas stane, že prinesie niečo domov. Sme za tento výrobok moc radi. Ďakujeme.
20.06.2017
Paranit účinkoval výborne. Dodržali sme odporúčaný postup, tzn. po týždni procedúru zopakovali a všetkou sme sa zbavili.
15.06.2017
Paranit nakoniec zabral a my sa všetkou zbavili, cca 3x opakovali.
17.10.2016
Paranit môžem len odporučiť, som naozaj spokojná.
HORE