loading

PargaVit Pivovarské kvasnice Bifi Aktiv 200 tbl. + 50 tbl. ZADARMO

Značka: Simply You | Kód: z43471 | Doplnok stravy
Simply You PargaVit Pivovarské kvasnice Bifi Aktiv 200 tbl. + 50 tbl. ZADARMO
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Doplnok stravy v tabletách PargaVit Pivovarské kvasnice Bifi Aktiv je komplexný výrobok z kvasničné biomasy pivovarských kvasníc obohatený o omega-3 a omega-6 nenasýtené mastné kyseliny.

Doplnok stravy PargaVit Pivovarské kvasnice Bifi Aktiv je komplexný výrobok s rozšíreným zložením o prebiotikum, probiotikum a b-komplex.

Prídavné látky:

Mikrocelulóza, stearan vápenatý, oxid kremičitý (tabletovacia prísady)

Dávkovanie:

Dospelí užívajú 4 tablety 3x denne, deti 2 tabletky 3x denne. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie:

200 tabliet + 50 tabliet ZADARMO - dávka na 25 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Ukladať mimo dosahu deti! Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Výrobok nie je určený ako náhrada stravy. Prekročením dennej dávky nezvýšite účinnosť prípravku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte v suchu pri teplote do 25 ° C.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež B-komplex s pivovarskými kvasnicami Premium 120 tbl. a ďalšie vitamíny skupiny B .

Informacie o značke Simply You

Spoločnosť SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. je dynamicky rastúca spoločnosť špecializujúca sa na výskum, vývoj, výrobu a distribúciu vysoko kvalitných nutraceutík, farmakosmetiky a zdravotníckych pomôcok. Naše prípravky sa vyznačujú vysokou kvalitou, účinnosťou a konkurencieschopnou cenou. Aktivity spoločnosti SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. sú rozprestreté celosvetovo, produkty spoločnosti sú distribuované do takmer dvoch desiatok krajín.

Výrazné investície do výskumu, vývoja, moderných technológií a efektívnosti procesov umožňujú vysokú mieru uspokojenia potrieb našich zákazníkov. Poskytujeme komplexný informačný servis ako lekárom a lekárnikom, tak spotrebiteľom, ktorí aktívne starajú o svoje zdravie. Našou filozofiou je aktívne sa podieľať na zlepšení zdravia zákazníkov a prispievať tak k ich šťastnejšiemu a spokojnejšiemu životu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
14.03.2019
Zatiaľ môžem jednoznačne potvrdiť pozitívne účinky tabliet kvasnice bifi, užívam pravidelne denne 2tablety ráno a 2 večer. Cítim sa celkovo v lepšej kondícii, zlepšila sa chuť k jedlu.
14.03.2014

PargaVit pivovarské kvasnice je výborný doplnok stravy. Tento produkt používam dlhšiu dobu a odporučila by som ho všetkým.

05.02.2014

Pivovarské kvasnice odporúčam.

30.01.2014

Vitamín B12 Star mi pomohol na bolesť bedra, ktorá takmer prestala. PargaVit Pivovarské kvasnice pôsobí dobre, znížil som dávky na 3x 3 tablety, zdá sa mi, že som trochu zhnědnul. Nečakal som taký liečebný prínos. Sledujem so záujmom vaše ďalšie ponuky produktov.

14.01.2013

PargaVit Pivovarské kvasnice obsahuje dôležité vitamíny skupiny B, pojedá je celá rodina už 30 rokov.

HORE