loading

Peeling na pleť z tibetských bylín s výťažkami z šafranu 75 g

Značka: tianDe | Kód: z58712
tianDe Peeling na pleť z tibetských bylín s výťažkami z šafranu 75 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Peeling na pleť z tibetských bylín s výťažkami z šafránu spôsobuje šetrné a hĺbkové čistenie zrohovatených buniek, vyhladzuje menšie vrásky, viditeľne redukuje hlboké vrásky. Zlepšuje farbu pleti, zosvetľuje pigmentové škvrny, dodáva pleti matný odtieň a pružnosť. Vo výsledku je pokožka hladká, rovnomerne sfarbená, hĺbkovo vyčistená, póry sa zužujú a redukuje sa hĺbka vrások. Odporúča sa používať pre pokožku staršie ako 35 rokov.

Ako používať:

Naneste menšie množstvo peelingu na očistenú tvár okrem okolia očí, masírujte 1-2 minúty. Potom dôkladne opláchnite vlažnou vodou.

Balenie:

75 g

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie telové peelingy.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE